امروز: ۰۵ فروردین ۱۴۰۲

پول آنچنانی می‌گیرند وقدم می‌زنند/هزار تومان نگیرند بازی نمی‌کنند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار نیم فصل اول لیگ برتر برابر تراکتور شکست خورد تا انتقاد هواداران به بالاترین حد خود در این فصل برسد. با این حال مسئولان باشگاه بیشتر از آنکه کادر فنی را مقصر بدانند، روی عملکرد چند بازیکن «زوم» کرده اند.

این موضوعی بود که خبرگزاری مهر در گزارشی با عنوان بازبینی فیلم و افشای راز بازیکنان استقلال/ تیم آبی در وضعیت قرمز! به آن پرداخت و خبر از اختلافاتی داد که بین مدیریت باشگاه و برخی بازیکنان این تیم به وجود خواهد آمد.

در راستای این اتفاق عصر امروز تمرین تیم فوتبال استقلال تحت تاثیر حضور تعدادی از هواداران بیرون از کمپ مرحوم ناصر حجازی برگزار شد. البته برگزاری جلسه هیات مدیره هم مزید بر علت شد تا برخی هواداران به طور رودررو با اعضای هیات مدیره صحبت کنند.

حجت کریمی یکی از اعضای هیات مدیره در واکنش به اظهار نظر هواداران که عنوان کردند اگر متوجه شدید بازیکنی در زمین راه می رود و دلش با تیم نیست او را اخراج کنید گفت: این را باید هواداران پیگری کنند. این بازیکنان پول هایی آنچنانی می گیرند و باید درست بازی کنند. این که قدم بزنند درست نیست.

این عضو هیات مدیره با اشاره به این که بدون واهمه حرفش را می زند گفت: همه می ترسند که هوادار چیزی بگوید برای همین حرف نمی زنند اما من از اول این حرف را زدم.

کریمی لحن صحبت هایش را تندتر کرد و خطاب به هواداران گفت: همین بازیکنان هزار تومان نگیرن داخل زمین نمی روند و حتی سر تمرین هم نمی روند. من اینها را می گویم تا هواداران بدانند و در جریان باشند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *