امروز: ۰۵ فروردین ۱۴۰۲

رویای بازی در فینال جام ملت های آسیا برای بازیکنان تیم جوانان

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی آماده سازی تیم فوتبال جوانان ایران برای حضور در جام ملت‌های زیر ۲۰ سال آسیا در مرکز ملی فوتبال ایران در حال برگزاری است تا شاگردان صمد مرفاوی با وجود امکانات و شرایط موجود در اردو تمام تلاش خود را برای موفقیت این تیم به کار بندند و برای بازی‌های گروه B مقابل قطر، استرالیا و ویتنام آماده شوند.

تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال جوانان ایران درباره انگیزه‌های فردی و تیمی خود برای موفقیت در این بازی‌ها صحبت کردند که بخشی از این گفته‌ها را در پی می‌خوانید:

* امین پیل علی مدافع زیر ۲۰ سال فوتبال ایران احساس خود از پوشیدن پیراهن تیم ملی را اینگونه توصیف کرد: احساس می‌کنم بار سنگینی روی دوش ما هست که حس خوب و عجیبی است.

* فرهاد زاوشی هافبک تیم فوتبال جوانان که شماره ۱۰ را بر تن خواهد کرد در این باره گفت: قطعا بار سنگینی روی دوش ما هست اما تمام سعی خود را می‌کنیم از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را ببریم و بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

* سعید سحرخیزان مهاجم جوانان نیز در این خصوص اظهار داشت: باعث افتخارم است پیراهن تیم ملی را بر تن می‌کنم. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا موفق شویم. انشاالله تمام تلاش خود را می‌کنیم تا برای کشورمان افتخار بیافرینیم.

رویای بازی در فینال جام ملت های آسیا برای بازیکنان تیم جوانان

* دانیال ایری مدافع فوتبال جوانان ایران در آستانه شروع رقابت‌های جام ملت‌های زیر ۲۰ سال آسیا تاکید کرد: آرزوی هر جوان ایرانی پوشیدن پیراهن تیم ملی است. خیلی خوشحالم و خدا را شاکرم که پیراهن تیم ملی را بر تن کرده‌ام.

او از آرزوی خود برای حضور در ترکیب ایران در دیدار فینال جام ملت های ۲۰۲۳ که در کشور ازبکستان برگزار می‌شود، گفت: در فینال جام ملت‌ها دوست دارم به خاطر پیراهن تیم ملی در ورزشگاه باشم رقیبمان هرکس می‌خواهد باشد اما من تمام تلاشم را می‌کنم تا بازی کنم. انشاالله بعد از پایان بازی قهرمانی را کسب کنیم و با هم تیمی‌هایم خوشحالی کنیم. حالا چه در زمین باشم یا نباشم با تمام توان می‌جنگم.

رویای بازی در فینال جام ملت های آسیا برای بازیکنان تیم جوانان

* سلیم توماج بازیکن تیم فوتبال جوانان ایران که در باشگاه فنرباغچه ترکیه فوتبال بازی می‌کند درباره پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران تصریح کرد: خوشحالم پیراهن تیم ملی ایران را بر تن می‌کنم. از کودکی یکی از آرزوهای بزرگ همین بود. برای پیراهن و آرم تیم ملی هر کاری از دستم بر می‌آید انجام می‌دهم.

مهاجم تیم فوتبال جوانان ایران نیز از آرزوی حضورش در در فینال هر کاری از دستم بر بیاید انجام می‌دهم تا هر آنچه امکان دارد را برای برنده شدن تیم ملی ایران به کار گیرم.

شایان ذکر است تیم ملی جوانان ایران در گروه B با تیم‌های قطر، استرالیا و ویتنام رقابت خواهد کرد.
برنامه بازی‌های جوانان ایران در شهر فرغانه ازبکستان به شرح زیر است:

چهارشنبه دهم اسفندماه
* ایران و قطر؛ ساعت ۱۹ به وقت محلی؛ ورزشگاه استقلال شهر فرغانه ازبکستان

شنبه سیزدهم اسفندماه
* ایران و استرالیا؛ ساعت ۱۵ به وقت محلی؛ ورزشگاه استقلال شهر فرغانه ازبکستان

سه شنبه شانزدهم اسفندماه
* ایران و ویتنام؛ ساعت ۱۵ به وقت محلی؛ ورزشگاه استقلال شهر فرغانه ازبکستان

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *