امروز: ۰۵ فروردین ۱۴۰۲

زورمان به پرسپولیس نرسید/ تمرکزمان را از دست دادیم و گل خوردیم

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار در پایان بازی دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال که با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد، گفت: بازی سختی بود. می دانستیم اگر غفلت کنیم امتیاز از دست می دهیم که همینطور هم شد.

سرمربی ذوب آهن افزود: پرسپولیس را خوب کنترل کرده بودیم اما روی یک ضربه ایستگاهی تمرکزمان را از دست دادیم. در نیمه اول می توانستیم حتی به گل برسیم. یک توپ به تیرک دروازه پرسپولیس زدیم. در نیمه دوم فضاها را خوب گرفته بودیم ولی پرسپولیس با ضربات ایستگاهی بود که می توانست برای پرسپولیس گره گشا باشد. همینطور هم شد. غفلت کردیم و گل خوردیم. بعد از گل، انسجام ما به هم ریخت. تغییراتی ایجاد کردیم. موقعیتهای نصفه و نیمه ای داشتیم ولی نتوانستیم پرسپولیس را متوقف کنیم.

تارتار تاکید کرد: مسئولیت باخت با من است. بازیکنانم تلاش خودشان را کردند. ان شاءالله در ادامه راه امتیازات لازم را جمع کنیم.

سرمربی ذوب آهن درباره احتمال تقویت تیم و جذب بازیکن جدید گفت: باید بازیکنی باشد که بتوانیم جذب کنیم. با شرایط مالی که داریم، نمی توانیم در نیم فصل خیلی هزینه کنیم. سعی کردیم در خط هافبک طراح فعالیت کنیم. مهاجم آزاد نیست. اگر نتوانستیم، تغیراتی در تیم ایجاد می کنیم.

تارتار در خصوص احتمال جذب بازیکن خارجی تصریح کرد: اگر بازیکن با کیفیت می خواهید، باید بالای ۲۰ میلیارد هزینه کنید. ما این توانایی را نداریم. بودجه ما محدود است. سعی می کنیم دنبال بازیکن خارجی نرویم و تمرکزمان روی بازیکن خوب داخلی است.

وی یادآور شد: در ذوب آهن مشکل مالی نداریم؛ مشکل بودجه داریم. خودم فکر می کردم ذوب آهن برای قهرمانی هزینه کند ولی دست مسئولان بسته است. این دلیل نمی شود ببازیم. باید بهتر عمل کنیم. من به شخصه باید بیشتر تلاش کنم. ما تیم خوبی هستیم. در نیمه اول پا به پای پرسپولیس بازی کردیم. پرسپولیس تیم قدرتمندی است و بازی کردن با این تیم سخت است. صادقانه بگویم؛ زورمان به پرسپولیس نرسید.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *