امروز: ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

باشگاه تراکتور دنبال بهانه نباشد/ کارهای شما نخ‌نما شده است

به گزارش خبرگزاری مهر، روز گذشته بود که باشگاه تراکتور اعلام کرد به دلیل اتفاقاتی که در بازی نفت مسجد سلیمان برابر نساجی مازندران رخ داد، حاضر نیست برای دیدار با نفت به مسجد سلیمان سفر کند.

باشگاه نفت امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای به این تصمیم تراکتور واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است: «مسجدسلیمان معروف به شهر اولین‌ها در کشور و خاورمیانه است؛ شهری که فوتبال برای اولین بار از این شهر به سایر شهرهای کشور اشاعه پیدا کرد.

اکنون نیز باید خطاب به باشگاه تراکتور که در اقدامی غیرحرفه ای و احساسی طبق صحبت‌های بدون اساس باشگاه نساجی عنوان کرده به خاطر حفظ جان اعضای تیمش به مسجدسلیمان سفر نمی‌کند، بگوییم شما اولین تیمی نیستید که قرار است در شهر اولین‌ها فوتبال بازی کنید، تیم‌های با قدمت بسیاری پا به مسجدسلیمان گذاشته‌اند و در امنیت کامل و بدون هیچ مشکلی این شهر را ترک کردند.

اگر شما برای نتیجه گیری به دنبال متوسل شدن به عوامل دیگری هستید این جای خود دارد اما نکته قابل تامل این است که مدیرعامل این باشگاه (هوشنگ نصیرزاده) خود در گذشته جزو اعضای هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان بودند و سوال این است که آقای مدیر چطور آن زمان در مسجدسلیمان امنیت بود و حالا نه؟!

ضمن اینکه فراموش نمی‌کنیم که همین چند روز پیش باشگاه تراکتور برای بازی در آبادان دست به چنین اقداماتی زد و باید بگوییم کارهای شما برای تخریب تیم‌های خوزستانی نخ نما شده بود و لطفاً تا این اندازه به مردم فوتبال فهم خوزستان و شهر مسجدسلیمان توهین نکنید. لطفاً به دنبال بهانه نباشید و شان فوتبال را با صحبت‌هایی این چنینی زیر سوال نبرید و بگذارید مردم از فوتبال لذت ببرند.»

به گزارش خبرنگار مهر، در بازی این هفته تیم‌های نفت مسجدسلیمان با نساجی، مدیران باشگاه نساجی مدعی شدند تماشاگران تیم میزبان سلاح سرد (کاتر) را به داخل زمین و به سمت بازیکنان نساجی پرتاب کرده‌اند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *