امروز: ۰۲ فروردین ۱۴۰۲

خط و نشان سرمربی ژاپن برای شمسایی و تیم ملی ایران

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار فینال تورنمنت ۶ جانبه فوتسال تایلند به میزبانی شهر پاتایا فردا سه شنبه بین دو تیم ملی ایران و ژاپن برگزار می‌شود تا قهرمان این دوره از رقابتها مشخص بشود. این بازی از ساعت ۱۸ به وقت محلی آغاز می‌شود.

تقابل ایران و ژاپن برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد. ژاپن که در مهرماه امسال در فینال جام ملت‌های آسیا ایران را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد به دنبال تکرار این اتفاق و ضربه زدن دوباره به ملی پوشان کشورمان است؛ در حالی که وحید شمسایی و شاگردانش به فکر انتقام آن فینال و بازگرداندن اعتبار برابر «سامورایی ها» هستند.

«کنیچیرو کوگوره» سرمربی تیم ملی ژاپن به سختی و با نتیجه ۱ بر صفر در مرحله نیمه نهایی عربستان را شکست داد و به فینال رسید. او حالا برای تیم ملی ایران خط و نشان کشیده و می‌گوید که قصد دارد با قهرمانی این تورنمنت را به پایان برساند.

کوگوره گفت: برابر عربستان بازی را ۴۰ دقیقه کنترل کردیم و پیروز شدیم. اینکه بتوانیم یک بار دیگر با ایران روبرو شویم واقعاً بزرگترین فایده‌ای است که از حضور در این تورنمنت به دست می‌آوریم.

سرمربی تیم ملی ژاپن تاکید کرد: با آمادگی کامل برای این امر، می‌خواهیم با شکست دوباره ایران در فینال، فعالیت‌های این پنجره فیفا را به پایان برسانیم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *