امروز: ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

شرایط استقلال در خارج از خانه متفاوت است/ دلیل حمایت از ساپینتو

امین منوچهری در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد تغییراتی که در ترکیب تیم فوتبال استقلال برای دیدار با ملوان صورت گرفت گفت: ما چون از عملکرد بازیکنان و آنالیز تیم در تمرینات خبر نداریم نمی توانیم از تغییرات در ترکیب انتقاد کنیم. به طور حتم سرمربی تیم شناخت کافی از تیمش دارد و می داند چه بازیکنانی را براساس بازی حریف در ترکیب اصلی قرار دهد.

این پیشکسوت ادامه داد: ضمن اینکه بارها شاهد بودیم تعویض هایی که ساپینتو انجام داد باعث برتری این تیم شد و مقابل ملوان هم ارسلان مطهری و آرمان رمضانی که در نیمه دوم به میدان آمده و تعویضی بودند هر دو گل استقلال را به ثمر رسانده و باعث صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی شدند.

وی در مورد دیدار آینده استقلال در لیگ برتر برابر نساجی قائمشهر گفت: نساجی در جام حذفی توانست آلومینیوم را در ضربات پنالتی شکست دهد و حالا با روحیه خوب آماده دیدار برابر استقلال باشد. نساجی همیشه برای استقلال شرایط سختی فراهم آورده و استقلال هم باید آنالیزی قوی از این تیم داشته باشد تا بتواند این بازی را هم با پیروزی به پایان برساند. با توجه به ۵ پیروزی پیاپی استقلال مقابل حریفانش همه انتظار برد از آبی پوشان را دارند و این کار را برای نساجی سخت خواهد کرد. ساپینتو می داند که برای از دست ندادن بالای جدول باید نساجی را هم شکست دهد.

منوچهری در پایان و در خصوص حمایت همه پیشکسوتان و هواداران از ساپینتو گفت: او در هفته های اخیرمورد هجمه زیادی قرار گرفته بود اما هواداران و پیشکسوتان هشیار استقلال از او حمایت کرده و او را تنها نگذاشتند و همین مسئله باعث شد تا سایپنتو شرایط روحی خوبی پیدا کرده و با آرامش کارش را در استقلال ادامه می دهد تا بتواند همچنان پیروزی های خود را تداوم ببخشد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *