امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

قرارداد دو میلیون دلاری را لغو کردم تا در پرسپولیس کف مبلغ بگیرم!

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی پورعلی گنجی در خصوص شایعه اختلاف با یحیی گل محمدی و درگیری با سرمربی پرسپولیس در ابتدای فصل جاری لیگ برتر گفت: وقتی نفت تهران بودم آقای ابراهیم زاده من را بازی نمی‌داد. زمانی که آقای گل محمدی آمدند به من بازی دادند و من به نوعی مدیون او هستم. آقای گل محمدی فوتبال مرا زنده کرد. او نقش خیلی بزرگی در زندگی فوتبالی ام داشت. بعد از اینکه از ایران رفتم باز هم ارتباطم را با او حفظ کردم و مثل برادرم بوده و هست.

مدافع ملی پوش پرسپولیس افزود: بازی با ذوب آهن کارت زرد گرفته بودم و با توجه به شرایط بازی خواستیم هجومی تر بازی کنیم و آقا یحیی گفت می‌خواهم تو را تعویض کنم. گفتم مشکلی ندارد. هیچ چیز خاصی بیشتر از این پیش نیامد اما بعدش نمی دانم چه اتفاقاتی افتاد که من مانده بودم. اگر تیم نخواهد من می‌روم وگرنه من چرا بخواهم با این تیم بروم. من بازیکن نیستم به سرمربی تیم بی احترامی کنم.

او در اعتراض به تعیین سقف بودجه قراردادها تصریح کرد: قراردادها بیرون آمده است. بازیکنان پرسپولیس از لحاظ قراردادی فکر کنم رده هشتم جدول باشند که پول گرفته اند. بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی هستند.

پورعلی گنجی یادآور شد: من خودم در چین قراردادم با پاداش‌ها دو میلیون دلار بود. قراردادم را کنسل کردم و با ۱۲ میلیارد تومان قرارداد بستم. پرسپولیس خیلی بیشتر از اینها باید به بازیکنانش برسد چون ما نماینده یک ملت در لیگ قهرمانان آسیا هستیم. باید برای تیم‌های پر طرفدار یا نمایندگان لیگ قهرمانان آسیا باید بیشتر توجه شود. ما سقف که هیچ بلکه کف را هم نگرفتیم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *