امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

همایش ستاد دکتر روحانی در بندر گناوه

گناوه آنلاین، الیاس احمد حسینی– بنابر گزارش گناوه آنلاین روز سه شنبه با نهایی شدن ائتلاف دکتر عارف و دکتر روحانی  و همچنین بیانیه های حمایت خاتمی و هاشمی رفسنجانی ، نیروهای اصلاح طلب و تحول خواه با اجتماع در  ستاد روحانی واقع در میدان مرکزی گناوه، حمایت قاطع خود را از وی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم اعلام نمودند. در این تجمع که طی چند روز گذشته بی سابقه بود، نزدیک به ۱۰۰۰  نفر از فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی گناوه حضور داشنتد. در ابتدا دکتر احمد طاهری رییس ستاد، با خوش آمدگویی به حضار از حضور گرم ،صمیمانه و پرشور آنان تشکر و قدردانی نمود. وی در ادامه گفت: سلام و حمایت همه شما را به گوش دکتر روحانی خواهیم رساند. در ادامه دکتر اکبر مولایی،  ضمن یادآوری زنده بودن و پویایی جریان اصلاحات با اشاره  به  رد صلاحیت هاشمی و یاس و ناامیدی که در نتیجه آن جامعه را فراگرفته بود، تلاش و کوشش بزرگان اصلاح طلب برای گذر از موانع در ظاهر سخت و دست نیافتنی بخصوص کار ارزنده و اخلاقی دکتر عارف و همچنین حمایت رهبر اصلاحات سید محمد خاتمی به همراه هاشمی نوید بخش راه تازه ای دانست  که  می تواند با همراهی و تلاش شما دوباره امید و خون تازه ای در رگ های خسته  جامعه به جریان بیندازد. حضور پر شور و نشاط شما امشب در این مکان با این همه استقبال گرم همه نشان از سرزندگی، امید، پیروزی و آینده ای روشن دارد. در این میان  حاضرین با فرستادن صلوات و دست زدن وی را تشویق نمودند. در ادامه دکتر مولایی با اشاره به کم بودن فرصت تبلیغات از همه دوستداران و علاقه مندان خواست روز چهارشنبه ۲۲ خردادماه  راس ساعت ۶ غروب درب ستاد دکتر روحانی واقع در میدان مرکزی گناوه(امام) گردهم آیند.

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. حسام

  رای ما فثط ررررررررررررررررررروووووووووووووححححححححححححااااااااااااااااااااننننننننننننننی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

  پاسخ
 2. خدرزاده

  جناب آقای الیاس احمد حسینی اصلاح طلب محبوب
  چرا با وجود افراد باهوش و توانمند و دلسوز همچنان در پی نایافته های زیر خاکی هستید تا کی باید تاوان داد نقش شما روشنفکران چیست ؟ چرا از افراد همجنس خودتان حمایت نمی کنید اگر به دنبال نداشته هایتان هستید از مهندس بهزادی که اخیرا اینجانب با ایشان آشنا شده ام حمایت کنید:
  با سلام و تبریک سال نو بنظرم بهزادی تنها گزینه ای مناسب برای استان است و اما بهزادی کیست از وبلاگ بهمن بهزادی جستجو کنید:
  بنام خداوند جان و خرد
  زندگینامه مهندس بهمن بهزادی
  بهمن بهزادی در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۱۳۵۲ در روستای شول بدنیا آمد،در سن ۱۰ سالگی پدرش را از دست داد و از نعمت پدرمحروم گشت ( زمستان سال ۱۳۶۳ ) . تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را درزادگاه خود روستای شول به پایان رساند در سال ۱۳۶۵ در امتحان ورودی دبیرستانهای نمونه توحید و شهید مطهری شیراز شرکت و پذیرفته شد ولی به دلیل دوری از خانواده و تنهایی مادرشان از رفتن به شیراز منصرف و برای ادامه تحصیل راهی گناوه شد و در رشته ریاضی فیزیک دبیرستان طالقانی گناوه به تحصیل ادامه داد .در سال ۱۳۶۹ موفق به اخذ دیپلم ریاضی فیزیک شد و در همان سال در کنکور سراسری شرکت نمود ورشته خلبانی دانشگاه علوم و فنون هوایی پذیرفته که به دلیل رد شدن در تست معاینه چشم ادامه این رشته میسر نشد و نهایتا در رشته مهندسی شیمی دانشکده مهندسی شهید نیکبخت دانشگاه سیستان و بلوچستان پذیرفته شد .در طول تحصیل در دبیرستان و دانشگاه یکی از بهترین دانش آموزان و دانشجویان رشته خود بود در تاریخ ۱۶/۷/۱۳۷۴ فارغ التحصل شد و در کنکور سراسری کارشناسی ارشد که در سال ۱۳۷۴ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد شرکت و در رشته مهندسی شیمی دانشگاه علوم و فنون مازندران پذیرفته شد ، درخصوص ادامه تحصیل به دانشگاه خلیج فارس مراجعه و تقاضای بورس تحصیلی نمود که مورد پذیرش واقع نشد و از ادامه تحصیل منصرف شد ولی پیشنهاد استخدام در دانشگاه خلیج فارس بعنوان رئیس آزمایشگاههای بخش مهندسی شیمی به ایشان داده شد که به دلیل عدم تجربه و عدم داشتن مسکن از استخدام در دانشگاه بوشهر یا خلیج فارس منصرف شد . در فروردین ۱۳۷۵ به استخدام صابون سازی خرمشهر درآمد و پس از ۳ ماه کار در امتحان استخدامی پتروشیمی آبادان شرکت و در تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۳۷۵ کار در مهندسی فرآیند مجتمع پتروشیمی آبادان را شروع و تا تاریخ مهرماه ۱۳۷۷ در آن مجتمع و کارخانه پاسارگاد مشغول به کار بود . دربهار سال ۱۳۷۷ در امتحان استخدامی شرکت ملی صنایع پتروشیمی شرکت وپذیرش شد . از بهمن ماه سال ۱۳۷۷ به مجتمع پتروشیمی بندرامام یا ایران ژاپن سابق بعنوان مهندس فرآیند واحد کلرآلکالی شروع بکار نمود . در سال ۱۳۷۹ از پست مهندسی فرآیند به پست مهندس ارشد انرژی تغییر پست داده شد و از سال ۱۳۸۲ الی ۱۳۸۶ بعنوان سرپرست گروه مهندسی فرآیند انجام وظیفه نمود . در فروردین ماه سال ۱۳۸۶ تاکنون در سمت رئیس مهندسی فرآیند شرکت کیمیای پتروشیمی بندرامام مشغول به خدمت است .ایشان تاکنون بیش از ۶۰۰ طرح بهره وری ارائه داده که تنها فوائد اقتصادی و زیست محیطی ۴ طرح آن سالانه بیش از ۱۰ میلیارد تومان صرفه اقتصادی برای کشور عزیزمان ایران در پی داشته است .
  موفقیتهای علمی :
  ۱- شرکت در اولین سمینار ملی بازیافت با ارائه دو مقاله علمی و پذیرش هر دو مقاله
  ۲- شرکت در نهمین کنگره مهندسی شیمی دانشگاه علم و صنعت با ارائه دو مقاله و پذیرش یک مقاله بصورت شفاهی
  ۳- شرکت در پنجمین کنگره دانشجویی مهندسی شیمی و سومین کنگره مهندسی نفت با ارائه دو مقاله و پذیرش یک مقاله
  ۴- شرکت در جایزه ملی محیط زیست عبور از مراحل اول و دوم جایزه
  ۵- پذیرش سه فقره مقاله در اولین سمینار HSE دانشگاه صنعتی شریف
  ۶- پذیرش یک فقره مقاله در یازدهمین کنگره مهندسی شیمی دانشگاه تربیت مدرس
  ۷- پذیرش یک فقره مقاله بصورت سخنرانی در کنگره بین المللی مهندسی شیمی CHISA2006 در کشور جمهوری چک در شهر پراگ و بازیابی جیوه از کربن فعال بروش شیمیایی برای اولین بار در دنیا
  ۸- اجرای ۶ طرح پژوهشی در پتروشیمی بندرامام
  ۹- نگارش ۴ جلد کتابچه آموزشی
  ۱۰- تدریس در دانشگاه پلی تکنیک شاخه ماهشهر و آموزش مجتمع پتروشیمی بندرامام
  ۱۱- داور اولین همایش دانشجویی HSE و بازرسی فنی در سال ۱۳۸۵ در دانشگاه صنعت نفت ( آبادان )
  ۱۲- داور هفتمین همایش دانشجویی مهندسی شیمی دانشگاه شیراز
  ۱۳- مهمان ویژه اولین همایش نفت و گاز و پتروشیمی منطقه گچساران و ارائه ۵ فقره مقاله در آن همایش
  ۱۴- ارائه ۳ فقره مقاله در دومین همایش HSE دانشگاه صنعتی شریف و پذیرش هر جلسه بصورت شفاهی
  سایر دستاوردها :
  ۱- کارمند نمونه شرکت کیمیا در سه ماه چهارم سال ۷۹
  ۲- کارمند نمونه شرکت کیمیا در سال ۱۳۷۹
  ۳- بهترین پیشنهاد دهنده بهره وری سال ۱۳۸۱ شرکت کیمیا
  ۴- بهترین پیشنهاد دهنده بهره وری سال ۸۲
  ۵- بهترین پیشنهاد دهنده بهره وری سال ۱۳۸۳
  ۶- بهترین پیشنهاد دهنده بهره وری سال ۱۳۸۴ از لحاظ ارزش افزوده
  ۷- بهترین پیشنهاد دهنده بهره وری سال ۱۳۸۵ از لحاظ کمی ، کیفی وارزش افزوده
  ۸- بهترین پیشنهاد دهنده بهره وری سال ۱۳۸۴ شرکت ملی صنایع پتروشیمی
  ۹- کارمند نمونه ایمنی سال ۱۳۸۴
  ۱۰- محقق نمونه سال ۱۳۸۵ مجتمع پتروشیمی بندرامام
  ۱۱- کارشناس نمونه انرژی در سال ۱۳۸۴
  دوره های خارج از کشور :
  ۱- دوره راه اندازی واحد تولید اسید کلرید ریک بروش سنتز کلر و هیدروژن در شرکت CARBON LORRINE فرانسه در شهرهای پاریس ، متز و نانسی
  ۲- دوره کمپرسورها در شرکت KOBE ژاپن واقع در شهر کوبه ژاپن
  ۳- بازدید از بخشهای شرکت دنورا در شهر میلان ایتالیا و شهر ونیز ایتالیا
  ۴- بازدید از سیستمهای اندازه گیری از نوع MICRO MOTION در پالایشگاه نفت فجیره امارات متحده عربی
  ۵- گذراندن دوره های مختلف فنی در شرکت SGL در کشور آلمان در شهرهای کلن ، مونیخ و گاتینگ و اوسبورگ
  ۶- گذراندن دوره در کشور انگلستان در شهر لندن و بازدید از کشور اسکاتلند
  اقدامات و فعالیتها :
  ۱- عضوفعال انجمن مهندسین شیمی ایران
  ۲- عضو انجمن اقصاددانان ایران
  ۳-عضوسایت متخصصین ایران
  ۴- عضوسازمان بهره وری انرژی وزارت نیرو
  ۵-عضویت در انجمن کلر کشور
  ۶- نماینده پتروشیمی بندرامام در کمیته کلر کشور
  ۷- نماینده شرکت کیمیا در کمسیون مسکن و تلاش در امر واگذاری منازل سازمانی به پرسنل
  ۸- عضو ه م شرکتهای پتروشیمی کارون و فارابی
  ۹- نمانیده و مشاور مدیر عامل شستا در حوزه انرژی و محیط زیست

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *