امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

در فوتسال یاران سبز ، معراج پیروزی را با شکست تعویض کرد

یاران سبز : در ادامه مسابقات فوتسال یاران سبز  از گروه هفت جهان تیزرو یک نیمه بد و یک تیمه خوش شانس بود تا توانست معراج را ۴ بر ۳ شکست دهد . در دیدار دوم هم آزاد حریف قدری نبود که بتواند مانع گلزنی های یاران مجید شود و در نهایت با نتیجه ۸ بر ۲ مغلوب شد.

در دیدار نخست این شب ابتدا جهان تیزرو از ناهماهنگی معراج استفاده کرد و با گلهای امین بیژنی و نصراله درویشی پیش افتاد ولی تاب مقاوت در مقابل حملات معراج را نداشت و با گل حیدر پیروزی فاصله کم شد .به دنبال این گل مجتبی سلیمان شعار هم دو بار موفق به گلزنی شذ تا نیمه نخست به سود معراج به اتمام برسد. در نیمه دوم  شوتهای معین علیاری باعث شکست معراج شد . این بازیکن دو بار اقدام به شوتزنی کرد و هر دو بار هم دروازه معراج فرو ریخت .

در حاشیه:

قضاوت این دیدار را مهرداد غلامی و طاهر رحیمی به عهده داشتند و باز هم شاهد حرکات زیبا و سنجیده بازیکنان و مربیان دو تیم در پایان بازی بودیم.

دیدار دو تیم آزاد و یاران مجید هم با قضاوت اصغر احمدی و نظام زاده آغاز شد ؛ دو تیم در نیمه نخست فوتبال پایاپای را به نمایش گذاشتند . در این دیدار ابتدا هادی گرگی برای یاران مجید گلزنی کرد ولی خیلی زود امید گورکی این گل را پاسخ داد .در نیمه نخست جابر رضایی و شهباز حیاتداودی دو بار دیگر دروازه آزاد را باز کردند که محمد رضا احمد زاده یکی از گلها را پاسخ داد تا این نیمه با فاصله اندک به پایان برسد. در نیمه دوم آزاد توپ و زمین را در اختیار حریف گذاشت تا ۵ بار دیگر دروازه این تیم باز شود.

برای یاران مجید در نیمه دوم جابر رضایی ، شهباز حیاتداودی ، احمد شولی (۲گل) و سعید ترسا گلزنی کردند.

در حاشیه:

گله مند بودند تعدادی از حامیان آزاد هم حاشیه این دیدار بود آنها اعتراض خود را از عملکرد بعضی بازیکنان به گوش مربیان رساندند.

آزاد جوهری سالمی رحیمی-غلامی رحیمی جهان-تیزرو قنواتی شهابی سید-جواد-موسوی سنگربان کرمپور گورکی معراج یاران-مجید

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. khalel

  سلام برمرد خستگی ناپذیر…
  میخواستم بگم اگه میشد یه جدول براى حذفى ویکی براى گروهى بزنى خیلى خوب میشد،درضمن لطفا ازداوران باتجربه بیشتر استفاده کنید

  پاسخ
  1. طاها

   سلامkhaieh
   ما هم قبلا همین مسئله را به کرات متذکر شده بودیم اما یاران سبز مثل اینکه حوصله کشیدن جدول رو ندارند.

   پاسخ
 2. د

  سلام. هنوز عکسها نیومده بالا این چه پییگیریه که انجام میدی یا فقط می خواهی بااین حرفها زبان ببندی.

  پاسخ
 3. ..........

  متأسف هستم برات ……. . واقعأ ادم ….. هستی . زورت میاد که بچه‌های …… برات بازی نمیکنن باید اتیش بگیری ؟

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *