امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

بهترین بازیکنان فوتسال استان + تصویر

یاران سبز – محمد احمدزاده: لیگ فوتسال استان به عنوان آخرین لیگ استانی هم پرونده خود را در ابتدای فصل جدید بست ، در لیگ فوتسال استان حوادث مختلفی جلب توجه کرد ، بالا و پایین شدن تیمها در جدول و سقوط یکی از مدعیان قهرمانی از حوادث این لیگ بود . در این دوره امید دهقاید بیشترین نوسان را داشت تیمی که در هفته های نخست فانوس به دست بود در هفته پایانی کاپ به دست به خانه رفت و پرسپولیس دیری که هفته های متمادی صدرنشین بود و شانس بسیاری برای قهرمانی داشت با شکستی سنگین مسابقات را به پایان رساند و مانند سال گذشته باز هم به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد . در این دوره حرکات تکنیکی خاص فوتسال تعدادی از بازیکنان بیش ازگذشته به چشم می آمد حرکاتی که با هنر مربیان در ترکیبهای تاکتیکی جلوه خاصی داشت.جهانگیر-حسن-زادهدر امید دهقاید قهرمان این دوره ، جهانگیر حسن زاده بازیکن بلند قامت دهقائدی در کنار محمد کریم سراج زاده فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشت و تاثیر بسیار زیادی بر روند حرکتی امید داشت نقش این بازیکن در قهرمانی امید دهقائد کاملا مشخص بود ، حسن زاده  در رقابتی نزدیک با سعید غلامی کاپیتان پرسپولیس دیر موفق به کسب عنوان بهترین بازیکن این فصل لیگ فوتسال استان شد . امید دهقائد در خط دفاعی هم منظم عمل کرد ؛  ایمان تمدن در این نظم نقش اصلی را ایفا کرد با حضور این بازیکن خط دفاعی دهقائد تبدیل به نقطه قوت این تیم شد. سعید-غلامی

در پرسپولیس دیر ، سعید غلامی کاپیتان خوش اخلاق این تیم از تکنیک فوق العاده ای بر خوردار بود و خیلی ها او را بالاتر از لیگ استان می دانستند ، در کنار غلامی ، یونس جهانگیری هم بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشت ، شاید اگر جهانگیری با مصدومیتهای متوالی دست به گریبان نمی شد تغییری در صدر جدول به وجود نمی آمد.

در شهرداری جم  علی اغناء بازی های قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت و گل های حساسی برای این تیم به ثمر رساند . اغنا هم از جمله بازیکنانی است که مسیر برای پیشرفتش هموار است . جمیها در این فصل شاهد بازیهای خوب و گلهای زیبای یزدان بخش افتخاری هم بودند . نقش مثیب فکری بازیکن باخلاق و خوش فکر شهرداری هم قابل چشم پوشی نیست . فکری طراح حملات شهرداری  در این فصل بود.فروتن...

وحدت بردستان در اولین حضور خود در لیگ فوتسال استان فشار زیادی را تحمل کرد و بالاخره در هفته پایانی دست به کار بزرگی زد هم خود را از منطقه خطر دور کرد و هم امید دهقاید را به جام قهرمانی رساند . در این تیم محمد فروتن بیشترین گل را برای ماندگاری وحدت به ثمر رساند گلهایی که این بازیکن را در صدر جدول گلزنان هم قرار داد .فروتن موثرترین بازیکن این تیم بود؛ در کنار این بازیکن مسعود هدایت بازیکن شیرازی وحدت بردستان با وجود مصدومیت کهنه ای که داشت در اواخر فصل بازی های خوبی را به نمایش گذاشت ولی عنوان بهترین بازی وحدت بی شک لایق محمد فروتن است.

آبی پوشان خارگی دو نیم فصل متفاوت را دنبال کردند ، ولی با حواشی که از سوی بازیکنان بومی این تیم  به جود آمد نتوانستند جایگاهی بهتر از پنجمی کسب کنند . احمد عوضی و اسماعیل سعد آبادی در ترکیب آبی ها هماهنگی بسیار خوبی داشتند و بازی های چشم گیری را به نمایش گذاشت . عوضی اگر در نواختن ضربات نهایی دقت لازم را داشت جایگاه استقلال هم تغییر می کرد ، در استقلال شاهد بازیهای خوب مرتضی شیری بازیکن جوان این تیم هم بودیم شیری حالا نیاز به تجربه در لیگ های کشوری دارد.جنوب-...تابان

بنکی ها هم روزهای متفاوتی داشتند ، این تیم نیم فصل اول را بد شروع و بدتر به پایان رساند تا جایی که انتهای جدول را به خود اختصاص داده بود ولی یک تغییر در کادر فنی با آغاز دور از انتظار این تیم همراه شد . در این تیم مصطفی نصاری گلزن اول بنکی ها تلاش زیادی برای موفقیت جنوب داشت .این بازیکن را می توان تاثیر گزارترین بازیکن بنک نامید . در جنوب حرکات زیبای مهرداد سبز میدانی هم نشان از بازیکن خلاقی داشت که فوتسال را هوشیارانه انجام می داد تاثیر این بازیکن در رو.ند موفقیت بنک در نیم فصل دوم انکار ناپذیر است . غلامعباس سماچی هم از بازیکنان آماده بنک بود .

تابان بوشهر تیمی که امید های زیادی برای قهرمانی داشت در روز آخر حکم سقوط را در دستان خود دید  ، در تابان بوشهر دروازبان جوان این تیم محمد موجی عملکرد قابل تحسینی داشت موجی بارها مانع فرو ریختن دروازه تابان شد. پیشکسوت تابانی ها سعید احمد رضایی با توجه به سن بالایی که داشت در نیم فصل دوم گلهای حساسی را به ثمر رساند و یکی از چهره های برتر بوشهری ها در این فصل بود.

شهاب ریز فصل خوبی را پشت سر نگذاشت و در نهایت نتایج ضعیفش منجبر به سقوط این تیم شد ، ولی بازی های خوب و هنرنمایی سجاد فیاض بخش که چهار چوب شناس خوبی هم نشان داد دور از چشم نماند .فیاض بخش چهره برتر ریزی ها در این فصل بود.

 
 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *