امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

لیگ جوانان استان ، پیروزی پر گل پاس گناوه در بوشهر، شکست خلیج فارس برازجان در اهرم+تصویر

یاران سبز ــ محمد احمدزاده: لیگ برتر جوانان استان هفته چهارم خود را با پیروزی تیمهای خیبر اهرم ، پاس گناوه ، گاز فجر جم ، امید اهرم در مقابل حریفان و تساوی دو تیم بوشهری فجر و توحید پشت سر گذاشت.در این هفته هر دو نماینده اهرم به پیروزی رسیدند،ابتدا خیبر با یک گل خلیج فارس برازجان را از پیش رو برداشت و امید در دیلم ۳ بر ۱ پویا را شکست داد،گاز فجر جم به اولین پیروزی خود در هفته چهارم رسید،دربی بوشهری ها با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید ، پاس گناوه هم در بوشهر جشنواره گل به راه انداخت.

خیبر اهرم ۱    خلیج فارس برازجان صفر

تلاش برای صعود در جدول ، خیبر اهرم هر چه از لیگ گذشت بهتر و بهتر شد، نماینده اهرم در این مسابقه از تیم خلیج فارس برازجان پذیرایی می کرد و خیلی زود به گل رسید . خیبر در دقایق اولیه با شوت زیبا رضا برومند به گل رسید ، اهرمی ها که می دانستند از لحاظ بدنی توان چندانی ندارند اکثر زمان مسابقه به دفاع مطلق پرداختنند و تیم خلیج فارس هم با وجود اینکه اکثر زمان مسابقه توپ و میدان را در اختیار داشتند ولی نتوانستند به گل برسند. با اتمام این بازی خیبر به سه امتیاز حساس خانگی این دیدار رسید و اولین شکست خلیج فارس برازجان هم رقم خورد.آرمین ابراهیمی در قلب خط دفاعی تیم خیبر روز پر فروغی داشت و مارگیر هم در خط حمله خلیج فارس با وجود تلاش های بسیاری که داشت در گل زدن ناکام بود و نتوانست تیمش را از شکست نجات دهد.

فجر بوشهر ۱     توحید بوشهر ۱

دربی بوشهری ها و تقسیم امتیازات ، دو تیم همشهری فجر و توحید به مساوی یک بر یک رضایت دادند . توحید که این فصل را با رضا نظرزاده آغاز کرده است درنیمه نخست با گل رضا گشنی پیروز به رختکن رفت ، در نیمه دوم فجر توسط معراج چاپی به گل رسید تا این بازی با نتیجه مساوی به اتمام برسد. در این دیدار رضا گشنی از توحید و رضا قوسی از فجر چهره های برتر میدان بودند .

گاز فجرجم(پارس جنوبی ) ۳    جنوب بنک کنگان ۱

مسابقه شش امتیازی ، دو تیم گاز جم و جنوب بنک در پایین جدول روزگار سختی دارند ، دو تیم برای فرار  از انتهای جدول تلاش زیادی داشتند ، در نیمه نخست این دیدار شاگران محمد کوه بیکسی با تک گل ابوالفضل محمدحسنی پیروز به رختکن رفتند ، جمی ها که می دانستند نباید به یک گل اکتفا کرد با حملات مداوم دوباره دیگر هم توسط محمد حسنی و حسین ریزی موفق به گلزنی شدند، تک گل جنوب بنک هم از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید.در میان آبی های گاز فجر جم سعید پیش بین در دفاع آخر و ابوالفضل ممدحسنی در حمله خوب کار کردند. ابراهیم مظلومی هم گرچه در نوک پیکان خط حمله جنوب بنک تنها بنظر می رسد ولی از تک موقعیت ها نهایت استفاده را می کند ، مظلومی تک گل جنوب را به ثمر رساند.

پویا دیلم ۱      امید اهرم ۳

جدال صدرنشین و قعرنشین ، پویا دیلم در ورشگاه شهید بهشتی این شهر رو در روی تیم صدر جدولی امید اهرم قرار گرفت ، در نیمه نخست این مسابقه تنها یک گل به ثمر رسید گلی که محمد پولادی روی سانتر مصطفی حقیری برای امید اهرم به ثمر رساند،در نیمه دوم پویا که این روزها با برگشتن بازیکنان خود از مسافرت و تمرین های بیشتر ، امید به بهتر شدن دارد توانست از روی نقطه پنالتی توسط علیرضا موجی به گل تساوی برسند ولی هر چه به لحظات پایانی مسابقه نزدیکتر می شدند نماینده دیلم از لحاظ بدنی دیگر حرفی برای گفتن نداشت و همین موضوع برای حیدر گرامی و شاگرانش کافی بود تا بتوانند در روزی که فوتبال خوبی به نمایش نگذاشتند دو گل دیگر به ثمر برسانند،محمد پولادی و مصطفی حقیری گلزنان امید اهرم در نیمه دوم بودند.محمد پولادی که دو هفته بدلیل مصدومیت نتوانسته بود امید اهرم را همراهی کند در این مسابقه عملکرد قابل قبولی داشت.علیرضا موجی هم از تیم پویا تلاش بسیاری داشت تا تیمش را از شکست نجات دهد.

استقلال بوشهر ۱     پاس گناوه ۵

استقلابوشهر ، پاس گناوه تلاش برای صعود در جدول ، شاگردان مهدی ناصری پوران که می دانستند با شکست خلیج فارس در برابر خیبر اهرم می توانند با این پیروزی جایگاه دومی خود را تثبیت و در صورت شکست امید اهرم برای اولین بار صدر جدولی را تجربه کنند از همان ابتدا برای رسیدن به گل بی تابی می کردند، در سوی دیگر میدان شریفی سرمربی آبی های بوشهری هم می دانست پیروزی در این مسابقه باعث پیشرفت تیمش در جدول می شود ولی عملکرد ضعیف دروازبان این تیم مانع از این کار شد. پاسی ها در همان نیمه نخست کار را تمام کردند ، این تیم ابتدا با ضربه سر بیژن جعفری به گل رسید ، فرار رضا طاهری از سمت راست که هر تیمی را با مشکل مواجه می کند گل دوم پاس در به همراه داشت،دقایقی بعد اشتباه مسلم دروازبان در دفع توپ کار را برای علیرضا سوقی راحت کرد تا دروازه خالی را به راحتی باز کند،گل چهارم نماینده گناوه از روی ضربه ایستگاهی علیرضا محمدی به ثمر رسید، در دقایق پایانی مسابقه در نیمه اول ضربه زیبا احسان زنگه از پشت محوطه جریمه یکی از گلها را پاسخ داد،در نیمه دوم هم این پاس بود که با گل زیبا علیرضا سوقی به پنجمین گل خود رسید، تیم استقلال هم گر چه توپ و میدان را در اختیار داشتند ولی نتوانستند موقعیت های جدی به روی روازه حریف خود خلق کنند.

شریفی سرمربی استقلال بوشهر بعد از شکست تیمش گفت : عملکرد ضعیف دروازبان ما و نبود دو بازیکن اصلی خود در خط دفاع بدلیل اخراج در بازی گذشته و مصدومیت بازیکنانم که باعث تعویض آنها شد عامل شکست سنگین ما در این دیدار بود.استقلال-بوشهر. پاس-گناوه شریفی ناصری-پورانیوسف-صبری علی-جوشن طاهری ضرغامیصیادی.جعفری داوران خلفی.صبری حسن-هاشمیاستقلال-.پاس استقلال-بوشهر

پست های مرتبط

۱۰ نظر

 1. دخانیات عشق

  ای بچه های خیبر چرا همش خودشون رو زمین میندازن ها . ای مربی شون همش به بازیکنا دستور میداد خودتون رو بندازین اینم شد بازی اخر سر هم معلوم شد که بزشکیار خیبر و برانکارد چی بیشتر هافبک های خیبر اهرم دویدن . راستی احتمال داره خیبر به جای اسم اهرم اسم بحرین رو یدک بکشه . بابا شما ابرو تنگستانی های با غیرت رو بردین خداکنه امید مثل شما نباشه اخه ما این هفته باهاشون بازی داریم .

  پاسخ
  1. ۱۶

   مهم ۳ امتیازه.شما که یه موقعیت صددرصد گلزنی هم نداشتین.شانس آوردین که با اختلاف نباختین.پیش امید هم میبازین.حریف اهرم نمیشین.۱۲امتیازو اینجا از دست دادین رفت

   پاسخ
 2. دره گپ

  نظرم تائید نشده چرا؟
  حتما من هم باید فحشت بدم تا تائید کنی ؟ دکل مخابرات هنوز کاربرد قدیم خود را از دست نداده آقای خضری ، دلخوش به پرچم ۴۰ متری نصب شده در ساحل نباش ما یک متر از دکل مخابرات را به ۸۰ متر میله پرچم هم نمی فروشیم پس لطف کن نظرات را سانسور نکن . واقعا تفکر نهیلیسمی چنان در تو رسوخ کرده که پوچ اندر پوچ شده ای؟؟؟

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *