امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

امید زیادی به جوانان داریم و به آینده آنها هم خوشبینیم

یاران سبز: غلامرضا دلگرم سرمربی ایرانجوان بوشهر در پایان بازی در مقابل نساجی و در پاسخ به این سئوال که امتیاز حساسی را از دست دادید ، گفت : هر چیزی تاوانی دارد و این تاوان جوانگرایی است، این واقعیتی است که وجود دارد. ایرانجوان تیم بسیار جوانی است و با میانگین سنی زیر ۲۴ سال این مشکلات هم به وجود می آید. روی نیمکت ما عباس چاپی ، محمد جواد خسروی و دانیال ماهینی قرار دارند که سال قبل در تیم امید ایرانجوان بودند و اولین تجربه های خود را به دست می آورند. ما می توانستیم هر سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم ولی اسیر جوانی و کم تجربگی خودمان شدیم . ما وقتی دل به ضد حملات بسته بودیم موقعیتهای بسیار خوبی داشتیم ولی قدر موقعیتهایمان را ندانستیم و روی دو توپ مرده گل دریافت کردیم.

دلگرم در پاسخ به این سوال که از عملکرد دروازه بان خود رضایت دارید و آیا قرار است ایرانجوان با همین اندوخته در این پست لیگ را به تمام برساند، نیز گفت: داشته های ما همین است ، بضاعتی که داریم همین است و باید برنامه ریزی کنیم که بیشترین بهره را از همین بازیکنان ببریم . هدف ایرانجوان از شرکت در این مسابقات چه بوده است ، این موضوع خیلی مهم است ، چه امکاناتی و چه فضایی را برای بازیکنان فراهم کرده ایم ، هدف باشگاه ماندن در لیگ است ما به این هدف قانع نیستیم .

دلگرم در ادامه بیان داشت: از بازیکنان جوانم مانند مشایخ و چاپی راضی بودم؛ ما از این بازیکنان در شرایطی استفاده می کنیم که هنوز ابتدای فصل است ، پس امید زیادی به آنها داریم و به آینده آنها هم خوشبینیم .نساجی از تیمهای خوب و استخوان دار گروه مرگ است و ما از این بازیکنان استفاده کردیم و این خیلی مهم بود و باید در ادامه چیزهای بیشتری از این بازیکنان بفهمیم . وی در مورد تغییرات هم گفت : مصدومیت امید غلامی و امیر تهمورثی باعث شد دو تغییر انجام بدهیم اما امین مشایخ تغییر فنی بود .

پست های مرتبط

1 نظر

  1. علی

    ;کدوم جوان مشایخ که یه فصل کامل درلیگ ازادگان درتیم شاهین بازی کرده چاپی هم که پنج دقیقه این هم ازروی اجباربازی گرفته شدماهینی ومومن زاده هم دوسال روی سکونگه داشتی به کدام بازیکن بومی میدان داده اید

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *