امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیروزی ایرانجوان در داربی بوشهر/شکست سپاهان در گناوه

یاران سبز _ محمد احمدزاده : لیگ برتر نوجوانان استان هفته چهاردهم خود را هم به اتمام رساند، در این هفته خیبر اهرم در گناوه با نتیجه ۳ بر ۲ از سد سپاهان گناوه گذشت ، داربی بوشهر را ایرانجوان با یک گل از استقلال برد ، امید گناوه در خانه با سه گل پویا دیلم را با شکست بدرقه کرد ، بستانجوان بستانو هم در یک بازی پر گل با نتیجه ۵ بر ۳ ایرانجوان خورموج را شکست داد.

در اولین مسابقه از هفته چهاردهم در گناوه دو تیم سپاهان و خیبر اهرم رو در روی یکدیگر قرار گرفتند، با شروع مسابقه در همان دقیقه یک خیبر توسط علی صفا به گل رسید ولی این گل را علیرضا منصوری سنگربان تیم سپاهان از روی نقظ پنالتی پاسخ داد در دقیقه ۴۴ هم مجتبی غلامی برای خیبر گلزنی کرد.در شروع نیمه دوم سپاهان خیلی زود توسط علیرضا جمیلی بازی را به تساوی کشاند،ولی بازی خوب و تیمی خیبر تا دقایق پایانی هم ادامه داشت و حاصل آن ضربه سر مجتبی غلامی بود که گل سوم خیبر را به همراه داشت.در این مسابقه حسین بهادر از تیم خیبر روز پر فروغی را داشت.

داربی بوشهری ها با طعم پیروزی برای ایرانجوان ، داربی بوشهر بین دو تیم استقلال و ایرانجوان با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان همراه بود ، سرتلیان و شاگردانش در تیم ایرانجوان که برنامه های خود را روی کار های دفاعی و ضدحملات طراحی کرده بودند خیلی زود به خواسته خود رسیدند و در دقیقه ده توسط رضا خنسیر به گل دست یافتند ، در ادامه فشار های استقلال با دفاع خوب ایرانجوانی ها همراه بود. در نیمه دوم هم استقلال حاکم بازی بود و فرصت های خوب گلزنی داشت که توسط بازیکنان این تیم از دست رفتند تا سه امتیاز این مسابقه از آن ایرانجوانی ها شود.رضا خواجه حسنی سنگربان تیم ایرانجوان روز پر فروغی را داشت و در چندین صحنه مانع فروپاشی دروازه اش شد. البته نباید از بازی خوب رضا خنسیر و نیما خالق پناه هم گذشت.

در گناوه دو تیم امید و پویا دیلم به مصاف یکدیگر رفتند در نیمه اول امید بازی بهتری را به نمایش گذاشت و توانست دوبار توسط امیرحسین موسوی به گل برسد در نیمه دوم هم حاصل برتری امید گناوه گلی بود که امین حیدری به ثمر رساند در این مسابقه امین حیدری در تیم امید عمکرد قابل قبولی داشت.

در حواشی : این مسابقه بدلیل یک رنگ بودن پیراهن دو تیم با ۵۰ دقیقه تاخیر آغاز شد ، تیم پویا که لباس دوم خود را به همراه نداشت در این مسابقه با پیراهن یکی از تیم های گناوه ای به میدان رفت.

در پر گل ترین بازی هفته دو تیم بستانجوان بستانو و ایرانجوان خورموج به مصاف یکدیگر رفتند ، در نیمه اول این مسابقه گلی از خط دروازه ها عبور نکرد ولی در نیمه دوم  دو تیم از موقعیت های خود به خوبی استفاده کردند و حاصل آن پنج گل برای بستانجوان و سه گل برای ایرانجوان بود در این دیدار محمد سالمی(۳ گل) ، علیرضا لاری و حسین جاسمی هر کدام یک گل برای بستانجوان به ثمر رساندند ، برای تیم ایرانجوان هم ارین غلامیان ، محمد امین فقیه و علی اندرنای گلزنی کردند ، علیرضا لاری بازیکن تیم بستانجوان با زدن یک گل و دادن چهار پاس گل بهترین بازیکن این دیدار بود.

پست های مرتبط

۱۱ نظر

 1. ALI...SR4

  سلام
  گلایه ای از مسولان سایت گناوه دارم
  چرا عکس های بازیکنان نوجوانان خیبر که در بازی برابر سپاهان گناوه پیروز شدند نزده شده است در حالی که ما خودمان از عکاس درخواست کردیم که از بازیکنان عکس بگیرد.
  مگر تیم های دیگر چه چیزی از خیبر بیشتر دارند که شما عکسهای انان را در سایت میزنید
  از شما اقایون ومسولان سایت خواهشمندم که در برقراری عدالت در این گونه موارد جدیت و تلاش بیشتر از خود نشان دهید.

  پاسخ
 2. ناشناس

  لطفا چیزی نمیدونید الکی ننویسید . اخه کجا نیما خالق پناه و خنسیر خوب بازی کردن نیما که اصلا تو بازی نبود خنسیرم چون فقط گل زده شما میگید خوب بازی کرده . پس تا چیزی رو ندیدید الکی تو سایت نزنید . نیما هم اصلا یک کار مثبت برا تیمش نکرد الکی فقط وسط زمین میدواید.

  پاسخ
 3. بی طرف

  ایرانجوان بوشهر استقلال بوشهر را نابود کرد. خوشم اومد ادعا کادر فنی تیم و بازیکنان استقلال را خوابوندند. واقعا جای تشکر داره بازی خوب خنسیر و نیما خالق پناه که عالی بودن. خودم از نزدیک داشتم بازی رو میدیدم مردونه بازی کردت و تلاش کردن. و اب سردی رو روی پیکر استقلال و مربی ادعا ی استقلال را تابود کردن
  ……………………..م

  پاسخ
 4. بیبی

  کی گفته نیما خالق پناه بد بود. همین دوندگی و بازی نگه داشتن و پاس هاش عالی بود تیمشون زیر فشار بود و نیمه دوم همش تو دفاع بود مگه قرارع چ کنه جز دوندگی واقعا از نظر ما بهترین بازینکن زمین بود. واقعا عالی بود. من که رفتم بوشهر بازی رو دیدم. نیما بازیکن اینده داریه خودم چند تا بازیشو دیدم. تو بازی با استقلال هم دوندگیش و پاس هاش قابل تحسسن بود

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *