امروز: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

آغاز بد ، پایان خوب ، پاس قهرمان فوتبال گناوه

یاران سبز: مسابقات فوتبال باشگاه های گناوه که با شرکت هفت تیم ایرانجوان ، استقلال ، پاس ،سیما فردوس، شاهین ، موج و وحدت در ورزشگاه شهید سراجی آغاز شده بود با قهرمانی پاس به پایان رسید و تیمهای شاهین و استقلال در مکانهای دوم و سوم قرار گرفتند.

در این دوره باز هم شاهد حوادث تلخی بودیم ، حمله تماشاگران شاهین به رختکن سما فردوس تا اعتراضهای مکرر ایرانجوان به نحوه قضاوت داوران و تهدید داوران تا جایی که داور بازی پاس و ایرانجوان به دلیل نبود امنیت بازی را قطع کرد تا درگیری برانکاتچی ها و داوران که در نوع خود بی نظیر بود و اعتراض تیمهای موج و استقلال بر روی بازیکنان پاس و شاهین از حوادث این مسابقات بود. پاس در حالی به عنوان قهرمانی این دوره دست یافت که در دیدار نخست خود نتیجه ۲ بر صفر برده در مقابل شاهین را نتوانست حفظ کند و با مساوی زمین را ترک کرد اما در ادامه هادی حسین زاده و تیمش روند خوبی را طی کردند و در سه دیدار پایانی خود بدون دریافت گل به پایان رساندند .این در حالی بود که در سه دیدار ۱۶ گل به ثمر رساند و عنوان قهرمانی را به دست آوردند. استقلال با عباس خضری و شاهین با مهدی پناهی برای قرار گرفتن بر روی سکوی دوم رقابت سختی داشتند اما نتیجه مساوی در دیدار پایانی بین دو تیم باعث شد تا شاهین در جای دوم قرار گیرد. وحدت که امسال نخواست هزینه چندانی انجام دهد در کورس قهرمانی هم قرار نگرفت و اما ناکامترین تیم مسابقات را می توان سما فردوس نامید. مسعود فریدونی با استفاده از چند بازیکن بهبهانی قصد داشت امسال به عنوان یک رقیب جدی وارد مسابقات شود ولی نتایج ضعیف این تیم که بیشتر ناهماهنگی دلیل آن بود این تیم را در مکان آخر جدول قرار داد. ایرانجوان هم با مصطفی رستگار روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت و نتوانست به مقامی دست یابد. موج هم که بیشتر دل به فوتبال ساحلی دارد در این مسابقات ره به جایی نبرد و شاگردان مرتضی وزانی در حد و اندازه یک مدعی نبودند.

اابراهیم غلامی و خلیفه قایدی دو بازیکنی که در خط حمله پاس قرار داشتند مکان اول و دوم بهترین گلزنان این دوره را از آن خود کردند. غلامی با هفت گل عنوان آقای گل مسابقات را به دست آورد و قائدی هم شش گله شد.

پاس-گناوهشاهین-گناوهاستقلال..

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.