امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

شکست امید گناوه در عسلویه/پیروزی های پیاپی برای پرسپولیس کاکی

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات لیگ دسته اول جوانان استان هفته دهم خود را هم پشت سر گذاشت. در این هفته در گروه شمال پیروزی برازجان در برابر ملوان بوشهر به تساوی یک بر یک رسید ، پرسپولیس کاکی در ادامه روند موفقیت های خود اینبار کارگر بنه گز را دو بر یک از پیش رو بر داشت . پیروزی اخند عسلویه هم سه بر یک امید گناوه را شکست داد.

امید گناوه که برای رویارویی با تیم پیروزی اخند به عسلویه سفر کرده بود دست خالی این شهر را ترک کرد.نماینده گناوه که شروع خوبی داشت توسط مسعود عربزاده به گل رسید بعد از این گل هم تیم امید فرصت زدن گلهای بیشتر را داشت که بازیکنان این تیم قدر فرصت ها را ندانستند. نماینده عسلویه هم با پاس کاری های رو به جلو خود از روزنه های خط دفاعی امید عبور کردند و موفق شدند به گل تساوی دست پیدا کنند. در نیمه دوم بازی افت شدیدی داشت و تیمی بر دیگر برتری نداشت تا در دقیقه ۷۵ با اخراج مستقیم بازیکن پیروزی اخند این تیم ده نفره شد و در حالی که انتظار می رفت امید از برتری عددی استفاده کند ولی این نماینده عسلویه بود که از روی نقطه پنالتی گل دوم خود را به ثمر رساند و امید هم که نمی خواست بدون امتیاز به گناوه بر گردد فشار های خود را بر روی دروازه میزبان افزایش داد که در ضد حمله برای بار سوم دروازه خود را باز شده دید تا میزبان برنده این دیدار باشد.

در حواشی :

مصطفی ربیعی سرمربی تیم امید گناوه در خصوص اتفاقات پیش آمده در عسلویه چنین گفت: بازی روند خوبی داشت ولی عملکرد داور خوب نبود اکثر سوت ها ایشان به سود میزبان بود. در دقیقه ۷۵ هم با اخراج مستقیم بازیکن عسلویه بعد از آن دیگر سوتی برای ما نزد و حتی یکبار هم اعلام پنالتی کرد که کمک ایشان پرچم آفساید زد و دقیقا یک دقیقه بعد باز هم برای میزبان پنالتی اعلام کرد.

ربیعی در ادامه گفت : با توجه به اینکه داوران از کنگان بودند و مسئولان تیم میزبان با زبان عربی با آنها صحبت می کردند و خود هم به این زبان تسلط دارم می گفتند که اینها ما را در گناوه اذیت کردند و باید اینها را بزنیم و انگار همه چیز از قبل هماهنگ شده بوده.حتی سرمربی نوجوانان بستانجوان عسلویه هم که نمی دانم چه سمتی داشت در انجا حضور داشت و ما را تهدید می کرد.

در این گروه پرسپولیس کاکی فاصله خود را با رقیبان افزایش داد و با ۲۳ امتیاز در صدر گروه قرار گرفت. پیروزی اخند با برتری در برابر امید جای این تیم را در رده دوم گرفت و ۱۷ امتیازی شد . امید گناوه هم با ۱۷ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به نماینده عسلویه در جایگاه سوم قرار دارد.پیروزی برازجان با ۱۶ امتیاز چهارم جدول است و کارگر بنه گز و ملوان بوشهر هم با ۱۳ امتیاز به ترتیب در مکان های پنجم و ششم قرار دارند. نماینده جم هم که از رقابت ها انصراف داده.

در گروه جنوب پاس اخند عسلویه با نتیجه پر گل ۷ بر ۱ پرسپولیس اهرم را شکست ، عقاب چغادک هم به کنگان سفر نکرد تا سه امتیاز بی دردسر به امتیاز های پتروشیمی نوری کنگان اضافه شود. پرسپولیس شهرداری گناوه هم با سه گل از سد فجر دیر گذشت .

در ورزشگاه شهید سراجی گناوه تیم فوتبال پرسپولیس شهرداری پذیرای فجر دیر بود. این دیدار که بدلیل نبود داور با تاخیر آغاز شد در اولین حمله و در غافلگیری مدافعان سرخپوش در مصافی تک به تک تیم فجر می توانست به گل دست پیدا کند که با واکنش خوب سالخورده رو به رو شد. بعد از این موقعیت پرسپولیس شهرداری به خوبی بازی را اداره کرد و از روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر دقیق امیر حسین موسایی به گل رسید. نماینده گناوه که تیم برتر میدان بود از روی نقطه پنالتی توسط عابد زارعی به گل دوم خود دست یافت ، دو تیم با همین نتیجه راهی رختکن شدند در نیمه دوم هم در شروع مسابقه محمد امین صیادی گل سوم را برای میزبان به ثمر رساند. در ادامه دروازه دو تیم بسته نگه داشته شد؛ نماینده دیر  توان حمله نداشت و پرسپولیس هم که به نتیجه دلخواه دست یافته بود تلاش چندانی برای رسیدن به گلهای بیشتر نکرد.

در تیم پرسپولیس شهرداری گناوه امیر حسین موسایی و علی کمال پور روز خوبی را پشت سر گذاشتند.

در این گروه پاس اخند عسلویه با ۲۶ امتیاز همچنان در صدر است . پرسپولیس شهرداری گناوه با ۲۵ امتیاز در تعقیب این تیم است.پتروشیمی ۱۹ امتیازی شد و به مکان سوم بازگشت.فجر دیر با ۱۷ امتیاز چهارم جدول است.بهمن برازجان با ۸ امتیاز پنجم جدول قرار دارد و تیم های پرسپولیس اهرم و عقاب چغادک هم با ۴ امتیاز ششم و هفتم هستند.

در حواشی :

قرار بود این مسابقه را داوران دیلمی سوت بزنند ولی خبری از آنها نشد تا این دیدار با سوت داوران گناوه ای آغاز شود.

تیم فجر دیر هم از همان ابتدا اعترضات به تصمیمات داوری را در دستور کار خود قرار داده بود.

داور چهارم این دیدار هم از برخورد کریمی سرمربی جوانان پرسپولیس گلایه داشت ، ناصری پوران گفت: قبل از آغاز بازی کریمی به هیات فوتبال توهین کرد که دلیلش هم انتخاب بنده به عنوان داور چهارم بود.

تیم-داوریفجر-دیر

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. حق

    از مسیولین استان خواهش داریم حتما یک بازی سر بزنند اخند عسلویه ببینند چ خبر هست زمین مسابقه رختکن ندارد باید یک کیلومتر رفت سالن ورزشی لباس عوض کرد از این فاصله تا زمین مسابقه هیچگونه امنیتی برای بازیکنان مهمان وجود ندارد و جالب اینجاست از وجود نیروی انتظامی اونجا خبری نبود جالب تر از همه نشست و جلسه اقلیون تیم داوری ناظر و اعضای کادر تیم میزبان که همه عرب زبان هستند از قضاوت یک طرفه داور وسط گرفته و غیره که کوچکترین برخورد تیم مهمان را خطا می گرفت و شدید ترین خطای تیم میزبان را ادامه بازی میداد و می گفت من که ندیدم به ناظر میگفتی میگفت بعد بازی گزارش میکنیم بعد از بازی هم خبری نبود حضور چندین نفر شخصی کنار ناظر و داور چهارم که معلوم نبود چه سمتی دارند و فقط دنبال بهانه می گشتند که به کادر و بازیکنان مهمان گیر بدند و تهدید به کتک کاری می کردند که این افراد همه شناخته شده هستند که در منطقه ی عسلویه و اخند دارای تیم هستند این فقط سر بریدن هست فوتبال نیست تا کی باید حق تیم ها اونجا خورده بشه اون هم از جریان پارسال تیم نوجوانان بستانجوان عسلویه که با یک تیم رده ی امیدها به جای نوجوانان پا به مسابقات گذاشته بود و مسیولین خودشان به بیخیالی میزدند که بعد با دست بکار شدن خود تیم ها همه چی اثبات شد و هیچ جریمه ای براشون درنظر گرفته نشد فقط امتیازات به تیم ها دادند پیگیر این مسایل باشید نه فقط جلسه کمیته انضباطی میگیرید بازیکن و مربی محروم و جریمه میلیونی میکنید تا حالا ایا این کمیته نفر را خواسته در مورد گناهش مدرک و سند بیاره یا همینجور رای صادر میکنند .ولی این جای دور نخواهد رفت چون قاضی بزرگ بنام خدا بالای سر هست. از مدیریت سایت تشکر میکنیم که خیلی مطالب را نمایان میکنند حتما این مسایلی که گفته شد نشون بدید با مربیان بازیکنان مصاحبه کنید تا بیشتر در جریان اینگونه حق خوریها قرار بگیرید. ممنون

    پاسخ
  2. دره گپ

    برگزاری لیگ در غرب وحشی بین آپاچی ها و کابویی ها هم این همه حاشیه نداره که در استان بوشهر داره!

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *