امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

پایان صدرنشینی شمال استان در لیگ /استقلال به صدر تکیه داد

یاران سبز : نتایج هفته نوزدهم لیگ برتر بزرگسالان استان باعث شد تا بعد از مدتها استقلال بنه گز به صدر جدول باز گردد. در این هفته پرسپولیس دیلم در ورزشگاه شهید بهشتی دیلم ۳ بر ۲ مغلوب پیام چغادک شد. امید برای ادامه صدرنشینی خود نیاز به سه امتیاز بازی در مقابل توحید بوالخیر داشت اما در پایان تابلو نتیجه بدون گل را نشان داد تا این تیم هم صدر را از دست بدهد. استقلال بنه گز با شکست ۲ بر صفر سیراف کنگان صدرنشین لیگ شد. پرسپولیس نوین برازجان که این روزها اکثر بازیکنان خود را در اختیار دارد موفق به شکست ۴ بر صفر خیبر اهرم شد  و جنگ سپاهانی ها را هم خورموج برد. دیدار سپاهان خورموج و بوشهر دو بر یک به سود خورموج به اتمام رسید.

پرسپولیس نوین برازجان که هفته گذشته دیدار عقب افتاده خود را در مقابل امید گناوه با پیروزی پشت سر گذاشته بود در این هفته موفق به شکست ۴ بر صفر خیبر اهرم شد. در نیمه نخست این دیدار جنگندگی و تاثیر فراوان محمد اندرزگو در میانه زمین نماینده برازجان را سه بر صفر پیش انداخت. ابتدا محمد بناری برای این تیم گلزنی کرد و سپس اسفندیار کرمی و حمید رضا نادری شمار گلهای پرسپولیس نوین برازجان را به سه رساندند. در نیمه دوم هم رضا فرهمند یک گل برای سرخپوشان به ثمر رساند تا شاگردان مسعود فتحی بعد از مدتها روند خوبی را طی کنند. در این دیدار ناصر زیارتی در خط دفاعی این تیم هم عملکرد خوبی داشت.

دیدار پرسپولیس دیلم و پیام چغادک از حساسیت خاصی برخوردار بود. پرسپولیس دیلم در صورت پیروزی می توانست صدرنشینی خود را حفظ کند و خود را در شرایط قهرمانی نگه دارد اما این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود پیام به اتمام رسید تا پرسپولیس هم امیدهای خود را برای قهرمانی کم رنگ ببیند. در این دیدار عیسی حجری دو بار در نیمه نخست پرسپولیس را پیش انداخت اما پیام ابتدا با گل امیر بردال یکی از بهترینهای خود در این دیدار به گل رسید و در ادامه هم در شرایطی مشکوک با گل سید منتصر موسوی بازی را مساوی کرد. در نیمه دوم محمد دهقان گل سوم و سرنوشت ساز پیام را به ثمر رساند تا سه امتیاز این دیدار به چغادک برسد.

موسوی در نیمه دوم اخراج شد.

امید گناوه که به امید سه امتیاز به دلوار رفته بود نتوانست به گلی دست یابد و در نهایت در مقابل توحید بوالخیر تن به مساوی بدون گل داد. این مساوی شانس امید را برای قهرمانی کمتر از پیش کرد.

استقلال بنه گز که هفته ها در انتظار رسیدن مجدد به صدر جدول بود بالاخره با پیروزی دو بر صفری که در مقابل سیراف کنگان به دست آورد راهی صدر جدول شد. دو تیم استقلال و سیراف در نیمه نخست نتوانستند به گل دست یاببند اما در نیمه دوم با بازی خوبی که مسعود چوپانی انجام داد آبی های بنه گز با گلهای بیژن انوری و احمد امینی به پیروزی دست یافتند و بعد از هفته ها به صدر جدول رسیدند.

نبرد سپاهانی ها تکلیفش در همان بیست دقیقه نخست بازی با سه گلی که زده شد مشخص شد. در ابتدای بازی دو گل از مهدی رهبر و محمد تیموری این تیم را پیش انداخت و در ادامه هم یک ضربه پنالتی به سود سپاهان بوشهر اعلام شد که این ضربه را هم جامعی به گل تبدیل کرد . بعد از این سه گل دو تیم نتوانستند کاری از پیش ببرند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

مسئولین سپاهان خورموج اعتقاد داشتند در اعلام ضربه پنالتی داور اشتباه کرده است.

پرسپولیس-دیلم.. پیام-چغادک

پست های مرتبط

۲ نظر

  1. هوادر

    با سلام و خسته نباشی .حالا برای همه مشخص شد پرسپولیس دیلم بدون جویی و تماشاگران …. قدرتی نداره .در بازی قبلی با حرکات ناشایست و توهین به تیم ها
    موجبات اعمال نفوذ بر داور و تیم ها حریف موفق به پیروزی می شدند .اما در بازی با پیام نه جویی بود ونه نه تماشاگران که اعمال نفوذ کنند و به راختی بازی را واگذار کردند.

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *