امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

حضور پر رنگ تیم‌ها در فوتبال گناوه

یاران سبز_ مرتضی خضری: فوتبال گناوه در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان قرعه کشی شد. سال گذشته در رده سنی نونهالان و نوجوانان تنها دو تیم شرکت کردند که زنگ خطری بود برای فوتبال گناوه ولی مسابقات رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان امسال با استقبال خوبی روبرو شده‌اند. در رده سنی نونهالان برای اولین بار شش تیم شرکت کردند. حضور شش تیم در رده سنی نونهالان بهترین خبر برای فوتبال گناوه است. در این رده تیم‌های امید، پاس، موج، پرسپولیس، ایرانجوان و سپاهان حضور دارند.

در رده سنی نوجوانان گر چه ابتدا چهار تیم پرسپولیس، موج، پاس و ایرانجوان اعلام آمادگی کردند ولی موج با انصراف از این مسابقات بازی‌های این رده را کم رنگ کرد. در این رده سپاهان گناوه در لیگ برتر استان حضور دارد و امید نیز در لیگ کشور است.

در رده سنی جوانان جایی که تیم‌ها بیشترین توجه را به آن دارند نام تیم‌های ایرانجوان، سپاهان، شاهین، وحدت، امید، و موج دیده می‌شود. در این رده پرسپولیس و پاس در لیگ دسته اول استان حضور دارند. پاس سال گذشته در آخرین هفته نتوانست نتیجه دلخواه را کسب کند و از لیگ برتر استان جدا شد و تلاش پرسپولیس هم برای رسیدن به لیگ برتر کار ساز نشد.

پست های مرتبط

1 نظر

  1. مه پاش

    خیلی هم خوب… امیدوارم تماشاچیا هم حمایت کنن تا ی انگیزه ای واسه بازیکنامون بشه…
    ممنون از شما بابته انتشار این مطلب

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *