امروز: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

دیلم قهرمان مینی‌والیبال استان شد

یاران سبز_ مرتضی خضری: مسابقات قهرمانی مینی والیبال استان بوشهر در رده سنی نونهالان در سالن مدیریت بحران گناوه انجام شد. در این مسابقات که به مناسبت هفته دولت انجام شد تیم‌های عالی‌شهر، برازجان، سعدآباد، آب‌پخش، گناوه و دیلم حضور داشتند که دو تیم دیلم و برازجان دیدار پایانی را انجام دادند. در دیدار پایانی شاگردان نصراله عباسی با هنرنمایی غلامرضا خاکپور با نتیجه ۳ بر ۱ برازجان را مغلوب کردند. در دیدار رده بندی هم سعدآباد با غلبه بر آب‌پخش در جای سوم قرار گرفت.

موعود فخرایی سرمربی برازجان در دیدار پایانی و در امتیازات حساس گیم چهارم با اعتراض به داور باعث توقف کوتاهی در بازی شد.

مسابقات در دو گروه سه و چهار تیمی برگزار شد. از گروه اول دیلم و برازجان با شکست حریفان به دور دوم صعود کردند و در گروه دوم هم سعدآباد و آب‌پخش جواز صعود گرفتند. در نیمه نهایی دیلم با قدرت موفق به شکست آب‌پخش شد و دیدار نزدیک برازجان و سعدآباد هم به سود برازجان به اتمام رسید.

سرپرستی تیم دیلم را در این مسابقات محمدرضا یوسفی به عهده داشت. برای حضور دیلم در این مسابقات شرکت به‌ساخت فراز جنوب سنگ تمام گذاشت تا دیلم احساس کمبود نکند.

نصراله عباسی که به تازگی باشگاهی بنام دیلم جوان را راه اندازی کرده است در این مسابقات هم با تکیه بر بازیکنان همین باشگاه وارد مسابقات شد و عنوان نخست را به دست آورد.

والیبال-نونهالان-دیلم

والیبال.... والیبال-دیلم والیبال-نونهالان-دشتستان

 

پست های مرتبط

1 نظر

  1. رضا

    سلام آقا خبر رو تصحیح بفرمایید سعدآباد در نیمه نهایی در دیداری نزدیک بانتیجه ۲۷_۲۵مغلوب برازجان شد و آبپخش از دیلم شکست خود

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *