امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

دریابانی قهرمان فوتسال ادارات شهرستان گناوه

یاران سبز_ مرتضی خضری: مسابقات فوتسال پایگاه‌های مقاوت بسیج ادارات شهرستان گناوه با حضور ۱۲ تیم (بیمارستان سوانح سوختگی، سپاه پاسداران، جهاد کشاورزی، اداره مخابرات، شهرداری گناوه، دریابانی، نیروی انتظامی، آموزش و پرورش، بانک ملت، شبکه بهداشت و اداره آب و اداره برق)در دو گروه شش تیمی به مناسبت دهه فجر انجام شد. این مسابقات با قهرمانی دریابانی به اتمام رسید.

در گروه اول دریابانی و شهرداری موفق به صعود شدند و در گروه دوم هم نیروی انتظامی و آموزش و پرورش جواز صعود گرفتند. برای راهیابی به فینال دریابانی ۵ بر ۲ آموزش و پروزش را شکست داد و نیروی انتظامی هم با نتیجه ۲ بر ۱ از سد شهرداری گذشت. با این نتیجه دو تیم نظامی فینال را برگزار کردند.

در فینال بازی خوب سید محمود هاشمی باعث شد تا دریابانی برتر از نیروی انتظامی باشد. دریابانی با دو گلی که سیدمحمود هاشمی و نعمت‌اله خواجه به ثمر رساند از حریف پیش افتاد. تلاش اکبر ایمان‌نژاد برای برگشت نیروی انتظامی ثمری نداشت و حملات این تیم با درخشش میثم حاج باقری در درون دروازه دریابانی بی نتیجه ماند.

دو تیم از آمادگی بدنی بالایی برخوردار بودند. هدایت نیروی انتظامی بر عهده یاسین شبان بود و کرامت‌اله شولی فرد هم دریابانی را کوچ می‌کرد.

مراسم اهدا جوایز با حضور احمدی فرمانده نیروی انتظامی، نادراسدالهی فرمانده دریابانی شهرستان گناوه، یاسین اکبا فرمانده سپاه انصارالحسین گناوه و رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه انجام شد.

در پایان مراسم جوایز برترین‌ها اهدا شد. کرامت‌اله شولی عنوان بهترین مربی مسابقات را به دست آورد.

سیدمحمود هاشمی که بهترین بازی‌ها را در این مسابقات انجام داد عنوان بهترین گلزن را هم به دست آورد. هاشمی ۱۳ گل به ثمر رساند.

جام اخلاق را اداره برق برد. این جام به کوفی اهدا شد تا در ویترین اداره برق جا بگیرد.

مسئولیت مسابقات بر عهد

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *