امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

سنت مواسات و اطعام قشر ضعیف در استان بوشهر انجام می شود

به گزارش ایرنا، محمد تقی ایرانی روز یکشنبه در نشست هماهنگی تهیه بسته های معیشتی برای نیازمندان در ماه مبارک رمضان افزود: سنت حسنه مواسات و اطعام قشر ضعیف جامعه در دستور کار قرار دارد و هماهنگی لازم برای  تامین قسمتی از مایحتاج افراد کم بضاعت از سوی نهادهای مختلف انجام شده و در هفته اول ماه رمضان در اختیار خانواده های نیازمند قراد می گیرد.

وی اظهار کرد: یکی از آموزه های دینی ما کمک به ایتام و نیازمندان است که پرچمدار این امر شهید ماه مبارک رمضان،مولای متقیان امام علی (ع) است و ما به عنوان شیعه باید ایشان را الگوی خود قرار دهیم.

ایرانی با اشاره به فرهنگ دینی مردم استان بوشهر در نوع دوستی و خیرخواهی گفت: نظام اسلامی ایران با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب در جایگاه رفیع عزت و اقتدار در دنیا ایستاده و در تمامی عرصه ها به لطف الهی پیروز بوده است. 

معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر افزود: استکبار جهانی آمریکا و صهیونیسم بین الملل به دنبال ایجاد خلل در اراده مردم انقلابی است و با تحریم های ناجوانمردانه و دسیسه چینی سعی در مایوس کردن ملت دارد و یکی از این توطئه ها فشار بر معیشت مردم و کشاندن جنگ اقتصادی به سفره مردم است که همه باید در کنار هم دولت و ملت این دسیسه را خنثی کنیم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *