امروز: ۱۴ مهر ۱۴۰۱

آدرس غلط به مردم می دهند تا سرپوشی بر چالش های داخلی شان گذارند/ تکذیب تفهیم اتهام به جهانگیری، زنگنه، شریعتمداری و آخوندی

جت الاسلام علیرضا سلیمی، نماینده مجلس گفته است: شنیده‌ام که تعدادی از مسئولان ارشد دولت حسن روحانی دادگاهی شده و باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.

وی درباره اسامی مدیران دولت روحانی که به دادگاه تخلفات اداری کارکنان دولت فراخوانده شده‌اند، مدعی شد: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دولت یازدهم و دوازدهم، بیژن نامدار زنگنه وزیر سابق نفت، محمد شریعتمداری وزیر سابق تعاون کار و رفاه اجتماعی، عباس آخوندی وزیر اسبق راه و شهرسازی به این دادگاه‌ها فراخوانده شده‌اند و قرار است آن‌ها پاسخگوی عملکرد خود درباره ارز ۴۲۰۰ تومانی، کرسنت، خط فقر و عملکرد شستا، مسکن و … باشند. قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده‌های قضایی مسئولان ارشد دولت حسن روحانی مماشات نکرده و دادگاه‌های آن‌ها علنی برگزار شود تا مردم در جریان اتفاقاتی که علیه کشورمان افتاده قرار گیرند.

با این حال اخبار رسیده به آفتاب‌نیوز حاکی از کذب بودن ادعای عضو هیات رئیسه مجلس علیه دولت روحانی است.

آدرس غلط به مردم می دهند تا سرپوشی بر چالش های داخلی شان گذارند/ تکذیب تفهیم اتهام جهانگیری، زنگنه، شریعتمداری و آخوندی

بیشتر بخوانید :

معاون اول و تمامی وزرای دولت روحانی به خصوص افرادی که این نماینده مجلس چنین ادعایی را علیه آنها مطرح کرده است، در تماس خبرنگار آفتاب‌نیوز، ادعای حضور در دادگاه تخلفات اداری کارکنان دولت و تفهیم اتهام را تکذیب کرده‌اند.

به نظر می‌رسد چنین خبرسازی‌هایی بیشتر برای آدرس غلط دادن به مردم درباره مشکلات اقتصادی و سرپوش گذاشتن بر مسائلی است که اخیرا درخصوص مجلس و … در رسانه‌ها مطرح شده است.

۲۱۲۱

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.