امروز: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

تساوی استقلال و سپاهان در نیمه اول/ جدال تماشایی با تماشاگران

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر دو تیم سپاهان و استقلال امروز و از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با نتیجه مساوی یک – یک به پایان رسید.

در نیمه نخست این بازی ابتدا محمد دانشگر در دقیقه ۶ دروازه سپاهان را باز کرد و سپاهانی‌ها در دقیقه ۱۴ از روی نقطه پنالتی توسط ولسیانی این گل را پاسخ دادند.

بازی را دو تیم با سرعت بالا آغاز کردند که نشان از اشتهای هر دو تیم برای رسیدن به گل و پیروزی در این بازی بود و همین باعث شد هر دو تیم خیلی زود به گل‌های اول خود در این بازی برسند.

دقیقه ۶) گل اول استقلال؛ آبی پوشان در دقیقه ۶ و لحظاتی پس از یک شروع مجدد از روی نقطه کرنر به اولین گل بازی رسیدند. ضربه کرنری که در یک رفت و برگشت به جعفر سلمانی رسید توسط وی با ارسالی بلند پشت محوطه ۶ قدم روی سر دانشگر فرود آمد و مدافع پیش تاخته استقلال با ضربه سری دقیق دروازه سپاهان را باز کرد. ب

دقیقه ۱۴) گل اول سپاهان؛ سپاهانی‌ها با استفاده از یک ضد حمله تند و تیز توسط محمد رضا حسینی و خطای سید حسین حسینی صاحب ضربه پنالتی شدند که ولسیانی این ضربه را بر خلاف جهت حرکت حسینی تبدیل به اولین گل سپاهان کرد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *