امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

۱۸۰۰ بسته معیشتی از سوی سپاه بین نیازمندان شهرستان دیر توزیع شد

به گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار ایرج سلیمانی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: این بسته های معیشتی شامل کالاهای اساسی برنج، روغن و مرغ و حبوبات هریک به ارزش ۵۰۰ هزار تومان که پس از شناسایی خانواده‌ها توسط  بسیج سازندگی بین نیازمندان توزیع شد.

وی ضمن تبریک دوم اردیبهشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران به فرمان امام راحل گفت: سپاه پاسداران هم مثل دیگر نهادهای انقلابی خدمت به مردم در همه عرصه ها نقش آفرین است.

فرمانده سپاه ناحیه سید الشهدا دیر بیان داشت: سپاه شهرستان در ارتباط با کمک های مومنانه به دستور فرمانده معظم کل قوا و در راستای محرومیت زدایی و کمک به مددجویان اقدام کرده است.

وی افزود: سپاه شهرستان با حضور در عرصه های مختلف سیاسی و فرهنگی و همچنین جهاد تبیین به تمام پایگاههای مقاومت  ابلاغ کرده که در دستور کار باشد و شخصیت  امام راحل در دستور کار قراردارد.

سرهنگ سلیمانی در ارتباط با طرح محله اسلامی گفت: طرح محله اسلامی با توجه به ابلاغیه سازمان بسیج هر حوزه مقاومت دو محله اسلامی با توجه به ظرفیت بسیج و روحانیون اجرا می شود که با اجرای این طرح هیچ گونه معضلات اجتماعی در محله وجود نداشته باشد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *