امروز: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

بهتر از قطر بودیم/از الان به بازی با ترکمنستان فکر می کنیم

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مهدوی‌کیا در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک تیم فوتبال امید ایران مقابل قطر در نخستین دیدار در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا گفت: ۲ امتیاز مهم را از دست دادیم. در هر دو نیمه بهتر از حریف بودیم و موقعیت‌های گل بیشتر هم داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران افزود: قطر از تک موقعیت خود استفاده کرد و گلزنی کرد ولی خیلی خوب بود بعد از اینکه گل خوردیم توانستیم به بازی برگردیم. امیدوارم در بازی‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم. فیزیک بدنی ما خوب است اما بازیکنان ما ۲ سال از بازیکنان قطر کوچک‌تر هستند. نیاز به گلزنی داریم موقعیت‌های زیادی درست می‌کنیم تا گلزنی کنیم. مشکل اصلی ما گل نزدن است.

او درباره عملکرد داور این دیدار تاکید کرد: فکر می‌کنم داور عملکرد خوبی داشت.صحنه‌هایی بود که نمی‌توانیم زیاد در موردش نظر بدهیم چون صحنه آهسته‌اش را ندیدیم، اما بازیکن حریف می‌توانست کارت قرمز بگیرد که داور به او کارت زرد نشان داد، اما در بازی‌ها از VAR استفاده می‌شود.

سرمربی امید ایران درباره شیوه بازی امیدهای قطر یادآور شد: از سوی قطر سورپرایز نشدیم و درست حریف به همان روشی بازی کرد که فکر می‌کردیم. شناخت خوبی از این تیم داشتیم و فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم. این بازی تمام شد و اکنون تمرکزمان روی بازی ترکمنستان است. ریکاوری‌مان را از حالا شروع کردیم و می‌خواهیم در آن مسابقه پیروز شویم. برای همه حریفان‌مان احترام قائل هستیم ولی به سه امتیاز آن بازی نیاز داریم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *