امروز: ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

سرود سلام فرمانده در میدان رئیسعلی دلواری بوشهر طنین انداز شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، اجتماع بزرگ و پرشور دهه هشتادی ها و نودی های استان بوشهر با اجرای سرود سلام فرمانده با حضور ابوذر روحی مداح و خواننده این سرود در زیر آفتاب گرم در کنار آب‌های نیلگون خلیج فارس برگزارشد و شرکت کنندگان صحنه های بی‌نظیری از عشق و ارادت خود را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند.

در این مراسم با شکوه زن و مرد، پیرو جوان، کودک و خردسال درکنار هم سرود سلام فرمانده را همخوانی کردند تا ثابت کنند انقلابی که به برکت اتحاد و همدلی مردم در سایه‌ رهبری های بنیانگذار انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و با رهبری رهبر معظم انقلاب ادامه یافته با پشتوانه مردم و مسئولان قله‌های پیشرفت را طی می‌کند.

کودکان و نوجوانان بوشهری  با در دست گرفتن پرچم سه رنگ جمهوری  اسلامی، با شور و حرارت این سرود حماسی را خواندند تا ثابت کنند ملت ایران پشتیبان انقلاب اسلامی که ثمره خون هزاران شهید است هستند و مشکلات آنها را ناامید نخواهد کرد.

سلام فرمانده، صدای نسلی است که می‌خواهند یاور امام زمان خود باشند.

اجتماع بزرگ سرود سلام فرمانده در شهر بوشهر به صورت زنده از شبکه استانی بوشهر پخش شد.

اولین بار سرود سلام فرمانده با نوای ابوذر روحی با حضور و همخوانی ٣١٣ دهه نودی سرودی با مضامین ساده و دلنشین در مسجد مقدس جمکران اجرا و در شبکه‌های اجتماعی سپس در رسانه ملی پخش شد و مورد استقبال کودکان، جوانان و نوجوانان و مردم قرار گرفت.

ابوذر روحی خواننده این سرود اهل شهرستان لنگرود استان گیلان است.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *