امروز: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

پرچم رضوی در میدان ورودی شهر خورموج بر افراشته شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، امام جمعه خورموج  در این  آئین گفت: یکی از برنامه های بسیار خوب در سالیان اخیر برگزاری  جشن‌های زیر سایه خورشید با حضور خدام رضوی در سطح کشور  است.

حجت‌الاسلام علی زاهد دوست افزود: حضور خادمان حرم امام رضا (ع) در شهرستانها و در کنار مردم و دیدار با اقشار مختلف  منشا اثرات و برکات زیاد معنوی شده است.

وی اضافه کرد: امروز در نخستین برنامه دهه کرامت پرچم متبرک بارگاه ملکوتی اما رضا (ع) در میدان وردوی شهر خورموج برافراتشه شد که باعث وزیدن  نسیم معنویت و امام رضایی در شهرستان خواهد شد.

در این مراسم با حضور «کاروان زیر سایه خورشید» شامل  حجت الاسلام والمسلمین مرتضی محمدیان، مهدی حمزه‌ای و محمد عطایی از خدام رضوی پرچم بزرگ و متبرک امام رضا (ع) در میدان «خالو حسین» برافراشته شد.

در ادامه حضور کاروان خدام حرم رضوی و حاملان پرچم سبز گنبد حرم ملکوتی امام هشتم شیعیان در حسینیه ارشاد  روستای سنا شهرستان دشتی حضور یافتند.

در این مراسم خادمان حرم رضوی با حمل پرچم سبز گنبد ملکوتی حرم امام رضا (ع) بسته‌های تبرکی نمک و نبات بین شرکت کنندگان توزیع کردند.

 خادمان حرم رضوی در ادامه برنامه‌های خود در این روستا با مادر شهید محمد حیدری دیدار و با اهدا هدایای متبرک از این مادر شهید تجلیل کردند.
 

در این مراسم سرود سلام فرمانده توسط دهه نودی های این روستا خوانده شد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *