امروز: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار بوشهر: بدخواهان نظام به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند

به گزارش خبرنگار ایرنا، صالح رحیمی روز دوشنبه درنشست با خبرنگاران افزود: مردم باید آگاه باشند و اجازه ندهند برخی ها براحتی با موج سواری برنامه های خود که همانا ضربه زدن به نظام است را دنبال کنند.

وی ادامه داد: رسانه ها باید در این شرایط که منافقان و بدخواهان نظام با مستقر شدن در کشورهای دیگر دنیای مجازی را مدیریت و سعی در سیاه نمایی خدمات نظام دارند، باید تلاش کنند و واقعیت‌ها و خدمات دولت را انعکاس دهند.

صالحی رحیمی اظهار کرد: امروز دشمن از کوچکترین حادثه و رخدادی در کشور برای فضا سازی علیه نظام استفاده می کند که همه باید نسبت به این دسیسه ها هوشیار باشیم. 

بوشهر از شهرستان‌های امن کشور است

فرماندار بوشهر در باره شاخص‌های امنیت در این شهرستان گفت: بوشهر یکی از امن ترین شهرستان‌های استان و کشور است و میزان وقوع جرائم خشن در این شهرستان منفی است.

وی بیان کرد: تلاش شده در کنار پلیس و بسیج با برقراری گشت‌های رضوییون در شهر به امنیت پایدار در سطح شهر افزوده شود.

گرانی ها در بوشهر نظارت می شود

رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود در باره برخی گرانی ها گفت: تلاش شده با نظارت و کنترل‌های مداوم با گرانفروشی برخورد شود.

وی با بیان اینکه تلاش مدیریت شهرستان برای ایجاد میدان میوه و تره بار در شهر بوشهر است، ادامه داد: در راستای کمک به بازار و مردم قرار شده در حوزه تره بار بازارهای هفتگی به سه روز در هفته افزایش یابند.

۱۴ محله کم برخوردار زیبنده شهر بوشهر نیست

فرماندار بوشهر ادامه داد: وجود ۱۴ محله کم برخورد زیبنده شهر بوشهر نیست و تلاش می شود با برنامه ریزی لازم مشکلات این محله ها برطرف و نسبت به بهبود کیفیت خدمات در این محله‌ها اقدام شود.

وی با اشاره به افتتاح پروژه چرخ و فلک و سرعت بخشی در پروژه تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی بوشهر اظهار کرد: با سرمایه گذاری و برنامه ریزی تلاش شده بسیار از پروژه های عمران شهری در راستای رفاه حال مردم در این شهرستان به سرانجام برسد.

رحیمی در باره مجتمع بزرگ بندری نگین بوشهر گفت: تاکنون هیچ معارضی برای اجرای این پروژه مهم بندری شناسایی نشده و تنها مشکل آن وجود برخی دغدغه های زیست محیطی است که تلاش می شود هر چه سریع تر این مساله تعیین تکلیف شود.

فرماندار بوشهر: بدخواهان نظام به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند

وی یادآور شد: باید در کنار توسعه صنعت دغدغه های زیست محیطی و پیوست‌های فرهنگی پروژه ها بخوبی دیده شود.

کمیته توسعه شهر بوشهر  تشکیل شده است

 فرماندار بوشهر اضافه کرد: کمیته توسعه شهر ایجاد شده و تلاش می شود در قالب این کمیته پنجره های سرمایه گذاری در بوشهر گشایش و این شهر از این وضعیت خارج و رونق و توسعه یابد.

رحیمی اولویت اعتبارات و پروژه های شهرستان بوشهر را پرداخت مطالبات پیمانکاران و به سرانجام رساندن پروژه های عمرانی با پیشرفت فیزیکی بالا عنوان کرد.

وی در باره نوبت بندی آب در شهر بوشهر گفت: با توجه به خشکسالی و اقلیم گرم و خشک و کمبود منابع تلاش شده آب مورد نیاز مردم تامین شود اما این انتظار نیز می رود که مشترکان آب و برق نسبت به مصرف بهینه اقدام کنند تا از بروز برخی نوبت بندی ها جلوگیری شود.

به گفته رحیمی جانمایی سایت پسماند در شهر بوشهر و برطرف کردن مشکل پسماند این شهر از دیگر اولویت های مدیریت این شهرستان است.

حل مشکلات خارگ از اولویت‌های شهرستان بوشهر است

فرماندار بوشهر افزود: سامان دادن به تردد مردم جزیره خارگ از دیگر اولویت‌ها و برنامه های این شهرستان است که در این راستا تاکنون ۲ شناور فعال شده و یک کشتی جدید باربری نیز قرا راست به این مجموعه اضافه شود که ظرفیت انتقال ۵۰ تا ۶۰ خودرو را دارد و تلاش می‌شود با تعیین نرخ این شناور مساله تردد مردم این جزیره برطرف شود.

وی اظهار کرد: همچنین قرار است با تامین ژنراتورهایی در جزیره خارگ ۱۰ تا ۲۰ مگاوات برق به ظرفیت این جزیره اضافه شود و به این صورت مشکل قطعی برق در آن برطرف شود.

رحیمی همچنین بر ضرورت حمایت از هیات ها و رشته های مختلف ورزشی در شهرستان بوشهر تاکید کرد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *