امروز: ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

استاندار: کارگروه حل مشکلات بازنشستگان بوشهر تشکیل می‌‏‎شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد محمدی‌زاده چهارشنبه شب در آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه کشوری استان بوشهر اظهار کرد: بخش قابل توجهی از مشکلات بازنشستگان استان بوشهر در خود استان و با تلاش مسئولان قابل حل است و برای موارد کلان نیز این موضوع در سطح ملی پیگیری خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین در راستای سرعت بخشی به حل مشکلات بازنشستگان استان بوشهر نسبت به انتخاب مشاور در امور بازنشستگان کشوری و لشکری اقدام خواهد شد تا موارد مدنظر جامعه هدف را به کارگروه ویژه آنان انتقال دهد.

محمدی زاده ادامه داد: بازنشستگان در دوران دفاع به ایران و عبور از این حادثه بزرگ و تاریخی خدمت کردند که بدون تردید پیروزی و موفقیت‌های امروز جامعه نیز در سایه تلاش‎های آنان محقق شده است.

وی اظهار کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب بازنشستگان افتخار نظام اسلامی هستند که بیش از ۳۰ سال عمر خود را در راه خدمت به کشور سپری کردند.

محمدی زاده افزود: تکریم بازنشستگان و حل مسائل و مشکلات خانواده‌های آنان وظیفه خطیر و مهم مدیران است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

وی اظهار کرد: استفاده از تجارب گرانبهای بازنشستگان برای مدیران در دستگاه‎های مختلف اجرایی می تواند فرصتی برای بهبود شرایط و پیشرفت امور در سازمان ها باشد.

محمدی زاده افزود: عطف به این تدابیر اساسی رهبر معظم انقلاب باید اقدام عملی انجام شود که دستورات ایشان برای حل مشکلات بازنشستگان اجرایی شود.

وی تاکید کرد: بازنشستگان وابسته به سازمان محل خدمت خود هستند که باید همانند شاغلان سازمان نسبت به حل مشکلات آنها اهتمام ویژه وجود داشته باشد.

در این آیین همچنین از بازنشستگان نمونه استان بوشهر با اهداء لوح و تندیس تجلیل شد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *