امروز: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

جام رمضان در دیلم/برای قهرمانی مجتمع نخل، خلیلی یک طرف، خط حمله یک طرف

یاران سبز-مرتضی خضری: دیلم در ماه رمضان، جام رمضان داشت. بعد از سه سال سکوت در فوتسال دیلم، امسال رحیم درویشی محلات دیلم را در تنور داغ مینی‌فوتبال انداخت.

ده تیم (ستارگان جوان شاهد، یاران سلیم (لیورپول)، اتحاد لیراوی، شاهین گناوه، خیبر شاه عبدالله،
کافه توپ (منچستر)، مجتمع تجاری نخل، ستارگان سرخپوشان بندر امام حسن، گسترش بنه اسماعیل و ملوان دیلم ) در دو گروه پنج تیمی رقابت کردند تا قهرمان مینی‌فوتبال دیلم مشخص شود.
با انجام مسابقات دو تیم مجتمع تجاری نخل و یاران سلیم به فینال رسیدند که نخلی‌ها ۵ بر صفر به پیروزی رسیدند و عنوان قهرمان را به دست آوردند.

در گروه اول ستارگان جوان شاهد با گذر از تمامی تیم‌ها و با اقتدار تمام به دور دوم صعود کردند. یاران سلیم هم در این گروه میلیمتری صعود کرد.

در گروه دوم کافه توپ همه را به توپ بست و با ۱۲ امتیاز راهی دور دوم شد. از این گروه مجتمع تجاری نخل با ۹ امتیاز صعود کرد.
در نیمه نهایی کار برای تیم‌های مدعی سخت شد. ستارگان جوان شاهد که ترکیبی از بهترین‌ها را داشت در مقابل مجتمع تجاری نخل یک بر صفر متوقف شد و تماشاگر فینال شد. گل محمد ملاح در لحظات پایانی حذف ستارگان را به دنبال داشت.
کافه توپ هم در بد جایی گیر کرد. یاران سلیم که روی نیمکت باقر سلیمی مرد پرانرژی و پر حاشیه فوتبال دیلم را داشت ۶ بر ۳ کافه توپ را توپ باران کردند و راهی فینال شد.

فینال مسابقات با قضاوت برادران لیراوی و با حضور کم سابقه تماشاگران انجام شد. در این بازی هر چه سلیم زد در دست حامد خلیلی جا گرفت اما در مقابل مجتمع تجاری نخل در شبی که روح‌الله خواجه‌گیری خوب دفاع کرد، اسماعیلی و ملاح خوب گل زدند و بازی را نخلی‌ها ۵ بر صفر بردند. در این دیدار علی تنگستانی هم یک گل زد.

با اتمان بازی و در حضور مسیولین دیلمی مراسم اهدا جوایز آغاز شد. محمود پورداوود معاون عمرانی فرمانداری دیلم، محمد امین خلیجی بخشدار مرکزی، سید وهاب میرجهانمردی نایب رئیس
شورای شهرستان، رضا عبداللهی عضو شورای شهر، احمدی معاون منطقه انتظامی دیلم و امرالله لیراوی رئیس کمیته امداد در اهدا جوایز مشارکت داشتند.

ابتدا یاران سلیم مدال‌های خود را گرفتند و سپس این قهرمان مدال‌ها را بر سینه زدند.

▪ محمد ملاح گل‌های حساسی برای نخل زد و در پایان با ۱۱ گل عنوان بهترین گلزن را به دست آورد.

▪میلاد خواجه‌گیری هم به دفاع نخل نظم می‌داد و هم به بازی این تیم و جایزه فنی‌ترین بازیکن جام را دریافت کرد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *