امروز: ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

۴۰۰ میلیارد ریال برای احداث پل جدید درودگاه اختصاص یافت

عبدالکریم اخترشناس روز سه شنبه در جریان بازدید از روند ایمن سازی پل جدید درودگاه دشتستان در گفت و گو با ایرنا افزود: طول پل جدید ۱۶۴ متر و عرض آن  هشت متر شامل هفت متر سواره رو  و نیم مترپیاده رو در طرفین است و دارای ۶ دهانه ۲۰ متری بعلاوه پنج دهانه باکسی است.

وی اظهار کرد: مراحل ساخت پل درودگاه با تامین اعتبار لازم به مناقصه رفته است و به زودی با انتخاب پیمانکار مراحل اجرایی آن طبق نقشه تصویبی آغاز می شود.

اخترشناس یادآورشد: پل موجود درودگاه نیز که بوسیله اهالی روستا احداث شده و دارای چهل سال قدمت است برای عبور ایمن مردم تعمیر، مرمت و ایمن سازی می شود .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر افزود: با بهره برداری از پل جدید درودگاه که همه مشخصات فنی لازم را دارد زمینه رفت و آمد ایمن مردم این روستا و روستاهای همجوار در فصل‌های بارندگی فراهم و اهالی این منطقه دیگر دغدغه ای برای قطع راه ارتباطی خود نخواهند داشت .

وی همچنین  احداث پل جدید درودگاه بر روی رودخانه دالکی را تحقق آرزوی چهل ساله مردم این روستا بیان کرد و افزود : پس از سالها انتظار و مطالبه گری مردم و شورای اسلامی این روستا با پیگیری مسئولان ارشد استان بویژه استاندار پل جدید در دولت سیزدهم احداث و آرزوی چندین ساله مردم محقق می‌شود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *