امروز: ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

آبروریزی سرمربی استقلال جهانی شد/ «رسوایی» ساپینتو در تهران!

به گزارش خبرنگار مهر، اتفاقاتی که ریکاردو ساپینتو در جریان بازی با تیم هوادار در لیگ برتر ایران آن را رقم زد، علاوه بر پرتغال در رسانه‌های چند کشور دیگر بازتاب یافته است.

تیم فوتبال استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر ایران در مقابل هوادار به میدان رفت و موفق شد با یک گل در این مسابقه به پیروزی رسید.

بعد از پایان این مسابقه، ویدئویی از ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال منتشر شد که روی نیمکت این تیم در حال جر و بحث با «روی ماتا» دستیار پرتغالی خود است. او حتی دستش را روی گلوی ماتا گذاشت تا نشان بدهد تا چه اندازه عصبانی است.

آبروریزی سرمربی استقلال جهانی شد/ «رسوایی» ساپینتو در تهران!

داد و فریاد ساپینتو دامن دیگر مربیان استقلال از جمله بهزاد غلامپور مربی دروازه بان ها را هم گرفت و باعث شد تا نیمکت آبی‌ها برای دقایقی متشنج بشود.

فیلم این اتفاقات با چند روز تاخیر ابتدا در رسانه‌های پرتغال منعکس شد و رسانه‌های ورزشی در این کشور، به تشریح درگیری ساپینتو با دستیارانش پرداختند.

سایت maisfutebol پرتغال با بازنشر فیلم درگیری و جر و بحث ساپینتو توضیحاتی در خصوص این اتفاق ارائه کرد: «طبق آنچه که maisfutebol دریافت کرده است، ساپینتو از دستیارانش – نه فقط روی موتا – خواسته است که در مواجهه با تحریکاتی که سرمربی و استقلال مورد هدف قرار گرفته‌اند، نگرش و رفتار متفاوتی انجام بدهند.»

علاوه بر این، رسانه‌های صربستان و ترکیه هم که ساپینتو مدتی در این کشورها مربیگری کرده است، فیلم درگیری او را منتشر کرده‌اند.

سایت Spor ترکیه در این ارتباط نوشت: «ریکاردو ساپینتو که مدتی در ترکیه مربی بود، از دستیارش در تیم استقلال عصبانی شد.»

آبروریزی سرمربی استقلال جهانی شد/ «رسوایی» ساپینتو در تهران!

سایت kurir صربستان هم با انتقاد از رفتار سرمربی استقلال، رفتار او را نوعی رسوایی دانست؛ این رسانه اعلام کرد ساپینتو که سابقه سرمربیگری در تیم ستاره سرخ بلگراد را در کارنامه دارد، در حال خفه کردن دستیار خود در استقلال بوده است.

همچنین سایت nova صربستان در این خصوص نوشت: «ریکاردو ساپینتو پرتغالی، سرمربی سابق ستاره سرخ صربستان، اکنون در ایران کار می‌کند، اما بیش از نتایج و بازی‌های باشگاهش، به خاطر رسوایی‌هایی که ایجاد می‌کند، شهرت پیدا کرده است. او رسوایی بی‌سابقه‌ای را در باشگاه استقلال، تیم ایرانی که او هدایت می‌کند، ایجاد کرد. او به دستیارش حمله فیزیکی کرد و همه چیز توسط دوربین‌ها ثبت شد.»

آبروریزی سرمربی استقلال جهانی شد/ «رسوایی» ساپینتو در تهران!

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *