امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

تکلیف سپاهان را پرسپولیس روشن می کند

یاران سبز: در ادامه مسابقات فوتبال نوجوانان گناوه سپاهان آخرین دیدار خود را هم با پیروزی پشت سر گذاشت. این تیم که ایرانجوان را در پیش رو داشت در همان دقایق اولیه به گل رسید . غیبت اله کرم حاتمی کاپیتان ایرانجوان باعث شد تا دفاع این تیم شکننده نشان دهد و حاصل آن شکست ۵ بر صفر در مقابل سپاهان باشد . سپاهان هم در این دیدار کاپیتان خود را در اختیار نداشت ولی دوندگی بازیکنان این تیم باعث شدتا غیبت لیراوی احساس نشود.

سپاهان برای رسیدن به گل در این دیدار تنها یک دقیقه زمان را از دست داد ، گل حیدر حسنی آب سردی بود بر تن بازیکنان جوان ایرانجوان و در ادامه  رضا جوریز و علی لیسی هم برای سپاهان گلزنی کردند .

در نیمه دوم سپاهان با گلهای  حجت حسنی و احسان حسن پور  به حاشیه امن رسید.

سپاهانی ها حالا با این پیروزی بر روی سکو عملکرد پرسپولیسی را تماشا خواهند کرد که در صورت پیروزی قاطع در دو دیدار باقی مانده خود می تواند سپاهان را از صدر به زیر بکشد.

قضاوت این دیدار را اصغر احمدی ، سید محمد موسوی و مهرداد غلامی به عهده داشتند که کارنامه خوب هر سه باعث شد تا دیداری بدون حاشیه را داشته باشیم.سپاهان ایرانجوان علی-لیسی رضا-جوریز داوران ایزدی اسکندر-طاهری

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. رزمی

  ورزشهای رزمی پس چی شد خضری بوویژه کیک بوس همچنان منتظر خبرت هستیم لطفا پیگیری کن سپاس

  پاسخ
 2. بی طرف

  ……… بهتره به جای وبگردی و نظردادن با نامهای جورواجور کمی خودش را اصلاح کند آدم اگر خوب باشه نیازی به تعریف دادن از خودش نداره چرا نادرجعفری دروبلاگها اسمش نیست یا حیدرنیکونژاداسمش نیست چرا کسی از محمودمنوچهری چیزی نمیگه یا از هادی حسینزاده و حسین عبدالهی ؟؟ هر وبلاگی میرم تا حرف ……. هست و هزارتا نظر چون کرم از خود درخته یعنی همه به تو حسادت می کنند وچشم دیدن پیشرفت !!!! تورا ندارند و تو گناوه هم فقط تو در حال پیشرفتی؟وهمه بدبخت هستند
  خودت رو اصلاح کن عزیزم

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *