امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

جوان بوشهری جوان را در صدر نگه داشت+تصویر

یاران سبز:هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشورحکم قهرمانی نیم فصل ایرانجوان بوشهر را زد. این تیم که در ورزشگاه شهید بهشتی میزبان مس رفسنجان بود در وقت های تلف شده سه امتیاز را با تک گل مهدی طارمی به دست آورد.

در این دیدار و در نیمه نخست دفاع منظم و فشرده مس اجازه نداد تا ایرانجوان بتواند فرصتی را بر روی دروازه میهمان به وجود آورد . شاگردان وینگو بگویچ در نیمه نخست دل به ضد حملاتی بسته بودند که با هوشیاری ایرانجوانی ها خطر ساز نشد. در نیمه دوم هم ایرانجوان با حوصله توپ را چرخاند و مس با تحمل دفاع کرد اما طارمی که یک فرصت طلایی را از دست داده بود در وقت های تلف شده تنها گل بازی را به ثمر رساند تا جوانهای بوشهری ها شب خوبی داشته باشند.

در حاشیه:

توپ هایی که داور را هم عصبی کرد ، تنظیم نبودن باد توپ ها در چند مورد باعث قطع بازی شد.

تور یکی از دروازه ها پارگی داشت تا مشخص شود داوران قبل از بازی دقت نکرده اند.

دستان-بهم-تنیده

ایرانجوان

مس

اصغر-کرم-الهی ایرانجوان..مس  ایرانجوان.مس پورقاز حسین-پورامینی   دلگرم.غلامرضازاده سلیمانی صادق-گشنی طارمی.. علی-غلامرضاپور غلامرضا-دلگرم محمد-باقر-زعفرانی محمدی مس...  مس.ایرانجوان مهدی-طارمی  وحید-نعمتی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. مقیم سنگی

  سلام.
  سیچه عکس از تماشاگران نمیذاری ………. بازی بعدی که اومدی دقیقا جنب جایگاه طرف اسکوربرد یعنی جایی که نیمه دوم بازی با مس نشسته بودی یه عکس بگیر و بذار تو سایت البته باید منم داخلش باشم .باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 2. محمد از دیلم

  سلام
  هرچند فوتبال تو استان مرده و مخصوصا تو دیلم ولی همین ایرانجوان هم کورسوی امیدی بهش هست هنوز
  هرچند دور برگشت بازی های خیلی سخت تری داریم ولی ایشالا با غیرت بوشهری و همچنین دعاهای مردم بوشهر باز هم شاهن نماینده دیگری در لیگ برتر باشیم
  بی صبرانه منتظر شروع لیگ چهاردهم با ایرانجوان هستم

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *