امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

در لیگ نوجوانان استان،شاهین قهرمان نیم فصل شد

یاران سبز : لیگ نوجوانان استان هفته نهم خود را هم پشت سر گذاشت. در اهرم ؛ ایرانجوان بوشهر در روزی که باز هم زنده پی چهتلی درخشید یک بر صفر میزبان خود خیبر را مغلوب کرد . استقلال بوشهر ۵ بر ۱ پاس گناوه را با شکست بدرقه کرد . پیروزی برازجان بعد از دو هفته ی بد ایرانجوان کنگان را ۴ بر ۲ شکست داد .توحید برازجان هم بالاخره بعد از هفته ها رنگ پیروزی را دید و ۴ بر ۱ در بوشهر ملوان را شکست داد و شاهین هم با نتیجه ۳ بر ۱ ایرانجوان خورموج را شکست داد تا نیم فصل را با حداکثر امتیاز به اتمام برساند.

ایرانجوان-بوشهرمهران-زنده-پی-چهتلی

در آخرین هفته از دور رفت مسابقات ایرانجوان بوشهر برای فرار از منطقه خطر جدول با تمام قوا در مقابل خیبر اهرم ظاهر شد و با گلی که رضا کریمی به ثمر رساند یک بر صفر پیروز میدان شد. در این دیدار مهران زنده پی چهتلی مانند دیدارهای گذشته تاثیرگذارترین چهره ایرانجوان بود .

پاس-گناوه

در بوشهر ، گر چه پاس گناوه از روی یک ضربه آزاد مستقیم توسط شهریار خالدی به گل رسید ولی کمبود بازیکن و مصدومیت بازیکنان این تیم و فوتبال روان استقلال برتری آبی ها را در ادامه به دنبال داشت. آبی های بوشهر در همان نیمه نخست نتیجه را با گلهای یوسف صبری ( ۲گل) و حسن پوربهی به سود خود تغییر دادند. و در نیمه دوم هم با اخراج دو بازیکن پاس فرصت های بسیاری برای تیم بوشهری به وجود آمد که تنها دو بار موفق به گلزنی شدند سجاد نامی و ستار دریانوردی گلزنان استقلال در نیمه دوم بودند.

ستار دریانوردی دفاع چپ استقلال در این دیدار بهترین بازیکن میدان بود.

ایرانجوان-..کنگاننوجوانان-پیروزی-برازجان

در برازجان ، صدای اعتراض کنگانی ها بلند تر از نتیجه بازی بود ، ایرانجوان که میهمان پیروزی برازجان بود در پایان با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی رسید . در این دیدار ابتدا امید ربیعه یکی از بهترین گلزنان لیگ اولین گل کنگانی ها را وارد دروازه میزبان کرد اما در حالی که اعتراض کنگانی ها از عملکرد داور لحظه به لحظه بیشتر می شد امین کوچک نیا گل مساوی را برای پیروزی به ثمر رساند و دقایقی بعد علی برزگر دومین گل میبزان را هم وارد دروازه حریف کرد  ولی گلزنی امید ربیعه نگذاشت تا میزبان پیروز به رختکن برود . در نیمه دوم در میان اعتراض کنگانی ها علی فقی سومین گل پیروزی را هم به ثمر رساند و و امین کوچک نیا بهترین بازیکن برازجانی ها که اولین گل این تیم را هم به ثمر رسانده بود آخرین گل این دیدار را هم بنام خود نوشت.

در پایان این دیدار صداقت سرپرست نوجوانان ایرانجوان کنگان خبر از کناره گیری این تیم از مسابقات  داد و گفت : داوری آنقدر شرایط بدی دارد که برای ما غیر قابل تحمل است و نمی توانیم بازی ها را ادامه دهیم و صرفا به دلیل ضعف داوری از مسابقات کنار خواهیم کشید ، در اکثر بازیها داور علیه ما سوت زده است . سرپرست نوجوانان ایرانجوان در ادامه بیان داشت : در کنگان مسئولی وجود ندارد که بداند ما داریم چه می کشیم و حتی کوچک ترین کمک هم به ما نکرده اند ولی وقتی خودمان عاشقانه داریم هزینه می کنیم و به ورزش کنگان کمک می کنیم و کسی هم به دادمان نمی رسد و داوری اجازه برد را به ما نمی دهد بهتر است کنار بکشیم ، فردا نامه خواهم نوشت و از مسابقات کنار خواهم کشید.

در بوشهر ، ملوان تنها نیمه نخست پیروز بود و در نیمه دوم با دریافت ۴ گل مغلوی توحید برازجان شد. در نیمه نخست تنها گل ملوان وارد دروازه توحید شد این گل گر چه از نظر روحی برای ملوانان خوب بود ولی در نیمه دوم این تیم تاب مقاومت در برار حملات توحید را نداشت و با دریافت چهار گل شکست را پذیرفت. در نیمه دوم ابتدا رسول صداقت بازی را به تعادل کشاند .دقایقی بعد از گل اول دفاع ملوان با خطا افشین پاپری را متوقف کرد که داور نقطه پنالتی را به سود توحید نشان داد ، این ضربه را سعید آب خزر به گل تبدیل کرد و در ادامه دو گل علی رئیسی یک پیروزی شیرین را برای توحید رقم زد.

در توحید حجت برازجانی دروازه بان این تیم روز بسیاتر خوبی را پشت سر گذاشت.

نوجوانان-شاهین-بوشهر

شاهین بوشهر صدرنشین مطلق مسابقات هفته پایانی نیم فصل اول را هم با پیروزی پشت سر گذاشت تا راه قهرمانی خود را هموار کند . این تیم که میزبان ایرانجوان خورموج بود ابتدا با گل محمد مقدسیان از حریف پیش افتاد و در ادامه صادق غریبی آخرین مدافع شاهین گل دوم را هم برای شاهینی ها به ثمر رساند غریبی در این دیدار نقطه اتکای شاهین بود و روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشت . در نیمه نخست علی حیدری بهترین گلزن ایرانجوان در این مسابقات یکی از گلها را پاسخ داد . در نیمه دوم شاهین تیم برتر میدان بود و فوتبال با برنامه ایر را هم انجام داد .در این نیمه متین کریم زاده سومین گل شاهین را هم به ثمر رساند .

محمود ریاحی مدافع میانی ایرانجوان خورموج بهترین بازیکن این تیم در این دیدار بود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *