امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

جنگ جوانان منجر به قهرمانی شاهین شد + تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات فوتبال جوانان گناوه هفته پایانی خود را هم پشت سر گذاشت و چهره قهرمان را به خود دید.مسابقات جوانان گناوه با حضور پنج تیم ایرانجوان ، شاهین ، وحدت ، امید و سپاهان برگزار شد و در پایان شاهین عنوان نخست را کسب کرد و ایرانجوان در جایگاه دوم قرار گرفت.در هفته پایانی مسابقات جوانان ابتدا سپاهان به مصاف تیم وحدت رفت و موفق شد در یک بازی برتر با نتیجه پر گل ۶ بر ۲ این تیم را در هم بکوبد. برای سپاهان در این مسابقه رضا جوریز و علی لیسی هر کدام دو گل ، و فرشاد حرمت نسب و حجت حسنی هم دیگر گل های زرد پوشان را به ثمر رساندند. هر دو گل وحدت را هم سید علیرضا مهدی پور یکی از خوب های وحدت در این مسابقات به ثمر رساند.

در آخرین مسابقه جوانان گناوه دیدار حساس بین دو تیم شاهین و امید برگزار شد. شاهین به دنبال کسب سه امتیاز بود و در صورت متوقف شدن دستش از جام و حتی سهمیه زیر گروه شهرستان هم کوتاه می ماند و آن وقت بود که ایرانجوان قهرمان و سپاهان نایب قهرمان می شد. این دیدار با سوت علی خلیفات آغاز شد و در نیمه اول دو تیم میلی به گلزنی نداشتند و تنها اتفاق مهم این نیمه را می توان اخراج ایمان پناهی بازیکن شاهین دانست که با اخراج او کار برای شاهینی ها سخت شد.در شروع نیمه دوم در همان دقایق ابتدایی شاهین دو موقعیت خوب گلزنی را از دست داد ولی با اولین حمله جدی امید در نیمه دوم این تیم به گل رسید.بهارلو امید را پیش انداخت و این گل تا دقیقه ۸۰ پا بر جا بود تا در ده دقیقه پایانی رضا صید عالی و رامین رستگار دو بار دروازه امید را باز کردند و خود را به عنوان قهرمانی رساندند و امید ، ایرانجوان و سپاهان را نا امید کردند.

در حواشی :

گل امید دو گروه را خوشحال کرد . ایرانجوان را در آستانه قهرمانی قرار داد و سپاهان را به زیر گروه شهرستان نزدیک کرد.

محمد رحیمی که از روی سکو ها هدایت بازیکنان امید را بر عهده داشت دروازبان این تیم را تشویق به تلف کردن وقت می کرد.

گل اول شاهین اعتراض کادر فنی امید را به همراه داشت . پاس در عمق هافبک شاهین به مهاجمی که در موقعیت آفساید بود باعث شد تا کمک داور خیلی زود پرچم بزند ولی رها کردن توپ و فرار صید عالی از پشت مدافعان گل اول شاهین را به همراه داشت و خلیفات قاضی این دیدار هم پرچم کمک دوم خود را رد کرد.

بعد از دریافت گل دوم احمدی که قرار بود امید را از پشت خط هدایت کند تا پایان بازی ها روی سکو قرار داشت و تیم خود را بیرون کشید و بعد از گذشت چند دقیقه دوباره به زمین بازگشتند.

مربی امید  بعد از دریافت گل به حضور علی شیری در جایگاه ویژه و روشن شدن نورافکن های ورزشگاه گیر داد و هیات فوتبال را هم زیر سوال برد.که همین موضوع باعث درگیری لفظی او و علی ناصری پوران مربی نوجوانان امید شد.احمدی که در تمام مسابقات به قضاوت داوران معترض بود اعتراض های او به خلیفات داور این دیدار باعث شد تا بین او و مهرداد غلامی هم در جایگاه ویژه درگیری لفظی ایجاد شود.

سعید احمدی ، امین حیدری و سید غلام موسوی از تیم امید با دریافت کارت قرمز اخراج شدند.

غلام بهروزی که در بازی های جوانان هدایت ایرانجوان را بر عهده داشت به علی شیری اعتراض کرد و اعتقاد داشت شما حق نداری در جایگاه ویژه تیم را راهنمایی کنی.

علی شیری به جای خوشحالی در پایان مسابقات چهره ای غمگین داشت . شیری که مسئولیت رده های پایه شاهین را بر عهده دارد از به وجود آمدن فضای بی احترامی نسبت به پیشکسوتان گلایه کرد.

مراسم اهداء جوایز هم قرار بود با حضور یوسفی فرماندار و مسعودنیا معاون عمرانی فرماندار برگزار شود که با همزمانی اذان و مراسم اهداء جوایز فرماندار مراسم را ترک کرد.

حضور احمدی در فوتبال جوانان گناوه در این فصل همراه با حواشی فراوانی بود . اما آخرین حاشیه این مربی جوان خبری است که در مورد تبانی و فوتبال کثیف داده است.که در اولین فرصت به این موضوع به صورت ویژه خواهیم پرداخت.

در پایان مراسم اهداء جوایز مسعودنیا معاون عمرانی فرماندار مبلغ پنج میلیون ریال به هیات فوتبال شهرستان کمک مالی کرد.

مقام اول این بازی ها به شاهین رسید و ایرانجوان در جایگاه دوم قرار گرفت. وحدت هم جام اخلاق را از آن خود کرد و رضا جوریز و سید علیرضا مهدی پور هم هر کدام با چهار گل به صورت مشترک به آقای گلی این مسابقات رسیدند.

جام های سال گذاشته هم به تیم ها داده شد. بشخور مقام اولی پرسپولیس را دریافت کرد ، امید مقام دوم را و جام اخلاق سال گذشته هم به شاهین رسید مقام آقای گلی سال گذشته را سیفیان از آن خود کرد .

یوسفی مدافع-امید شاهین-امید صید-عالی بهارلوحمید-یوسفیمقام-اول-شاهینمعارف.مقام-دوم-سال-93علیرضا-جوهری.سپاهانسیفیانایرانجوان-...ایرانجوان-مقام-دومجشن-شاهینکادر-جوانان-شاهین

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. تماشاگر

    سلام ببخشیدا ولی اقای خلیفات حق بازیکنان تیم تیرانجوان شاهین و امید رو خورد خدا خودش بالا نشسته تلافیش رو در میاره

    پاسخ
  2. حق

    اقای محترم مگه ما بد کردیمه چندتا جوان اوردیمه دور فوتبال که نرن به راه خلاف یا دنبال دود اگه اشتباه کردیمه بگین دیدگاهتون عوض کنین اقای خضری شما هم نباید اجازه بدین دیگران با شخصیت مردم بازی کنن…!!!!

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *