امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

بوشهر قهرمان والیبال ساحلی استان+تصویر

یاران سبز-مرتضی خضری: مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه های استان به میزبانی گناوه در مجموعه ورزشی شهدای خلیج فارس گناوه با شرکت تیمهای گناوه الف و ب، ارشیا استیل، آرال بتن بوشهر، هیات والیبال بوشهر، شهرداری سعدآباد، هیات والیبال دیلم، سیدالشهدا امام حسن، اداره ورزش و جوانان امام حسن، پیکان دیر، پارس و اورنگ برازجان و اتحاد درودگاه در قالب چهار گروه برگزار شد که در نهایت آرال بتن بوشهر به عنوان قهرمانی دست یافت.

با اتمام دور نخست هشت تیم به دور دوم صعود کردند که در دور دوم اولین شگفتی مسابقات رقم خورد و حمید راهنما و آرمین قصاب پور قهرمان سال گذشته این مسابقات با قبول شکست دو بر صفر در مقابل شهرداری سعد آباد از مسابقات حذف شدند. در نیمه نهایی این مسابقات تیمهای دیلم و شهرداری سعدآباد به دیدار هم رفتند و  آرال بتن بوشهر به دیدار هیات والیبال بوشهر رفت، در این دور خالق کرمی نژاد و محمد رضا گرشاسبی در قالب تیم آرال بتن بوشهر موفق به شکست دو بر صفر ایمان کرمی و احمد صفدری از هیات والیبال بوشهر شدند و زوج محمد علی پیران و سید سعید مهدوی هم دو بر یک علی کرمی و محمد آذر شفیع از شهرداری سعد آباد را شکست دادند تا در بازی فینال رودر روی آرال بتن بوشهر قرار گیرند.

در دیدار فینال و در گیم نخست دو تیم شانه به شانه هم پیش رفتند اما حرکات خوب محمد رضا گرشاسبی باعث شد تا این گیم به سود آرال بتن به اتمام برسد. در گیم دوم هم کرمی و گرشاسبی از همان ابتدا خوب ظاهر شدند و با اقتدار به پیروزی رسیدند.

در پایان این مسابقات محمد حسین خسروانی رئیس هیات والیبال گناوه ضمن خوشآمدگویی به تیمهای شرکت کنند و دیگر عوامل مسابقات مراسم توزیع جوایز را انجام داد. در این مراسم موسی کشتکار معاون اداره کل ورزش و جوانان استان هم حضور داشت.

در پایان این مراسم خسروانی تیم اتحاد درودگاه را به عنوان پدیده مسابقات معرفی کرد. تیم درودگاه جوانترین تیم این دوره بود که موفق به صعود از گروه خود نیز شد.

والیبال-ساحلی والیبال-ساحلی-استان-بوشهر والیبال-ساحلی-بوشهر والیبال-ساحلی-دیلم

والیبال-ساحلی-اتحاد-درودگاه

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *