امروز: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

نساجی مازندران قهرمان جام‌حذفی شد/ جام به مردان «شهر خسته» رسید

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار فینال سی و پنجمین دوره رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت ۲۰:۴۰ دقیقه امروز چهارشنبه بین تیم های نساجی مازندران و آلومینیوم اراک در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم مازنی به پایان رسید. مهرداد عبدی (۵۸) برای نساجی گل زد. این دیدار با قضاوت محمدحسین زاهدی فر و در حضور حدود ۴۰ هزار تماشاگر برگزار شد.

دقایق ابتدایی نیمه اول دو تیم عجول بودند و هر چند میل به گلزنی داشتند اما نتوانست تا دقیقه ۲۰ خطری را روی دروازه ها ایجاد کنند اما در ادامه شاگردان مهدی رحمتی بهتر کار کردند و سه بار توسط محمدرضا آزادی تا آستانه باز کردن دروازه نساجی پیش رفتند اما دو بار توپ به تیر دروازه برخورد کرد و یک بار هم حقیقی توپ را به بیرون فرستاد.

نساجی هر چند در دقایق میانی نیمه اول چند حمله نصف و نیمه را روی دروازه حریف انجام داد اما از آنجایی که ساکت الهامی سرمربی خود را کنار زمین نداشت نتوانست انسجام دیدارهای گذشته را داشته باشد و بیشتر دقایق تحت فشار تیم اراکی قرار داشت.

در دقایق پایانی بازهم این آلومینیوم بود که با میل گلزنی بالا به سمت دروازه نساجی حمله کرد اما نتوانست از موقعیت هایش استفاده کند تا در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در شروع نیمه دوم ساکت الهامی که به دلیل محرومیت روی سکوها حضور داشت دو تعویض در ترکیب تیمش ایجاد کرد تا روند هجومی نساجی بهتر شود و بتواند نسبت به نیمه اول فوتبال بهتری را به نمایش بگذارد.

این تدبیر سرمربی نساجی در دقیقه ۵۸ جواب داد و این تیم روی ارسال یک ضربه ایستگاهی از جناح چپ و ضربه سر مهرداد عبدی به گل رسید تا روند بازی تغییر کند.

بعد از این گل مهدی رحمتی چند تغییر در ترکیب تیمش ایجاد کرد تا بتواند گل خورده را جبران کند. در ادامه بازی تیم نساجی چشم به ضد حملات داشت اما تیم اراکی برای رسیدن به گل تساوی یکپارچه حمله شد و تیم حریف را تحت فشار قرار داد.

در ۱۰ دقیقه پایانی تیم آلومینیوم با تعداد نفرات بیشتری به سمت دروازه نساجی حمله کرد تا از آخرین شانس هایش برای رساندن بازی به تساوی استفاده کند اما نتوانست از دفاع پرتعداد تیم مازندرانی عبور کند تا یک بر صفر فینال را به حریف واگذار و یک نایب قهرمانی را در کارنامه اش ثبت کند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *