امروز: ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

یاران محمود و یاران حسین سه امتیازی‌های بدون دردسر/ جنگ سرد ساحل و کروز، گرم شد

یاران سبز-مرتضی خضری: در شب چهارم سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال یاران سبز سه بازی انجام شد.

در گروه پنجم دو تیم یاران محمود و ماهان به دیدار هم رفتند. یاران محمود تیم برتر این دیدار بود و ۸ بر ۱ به پیروزی رسید. شاگردان هادی پالیست و جواد فرهادی حالا هماهنگ‌تر از پیش شده‌اند و می‌توان در جلوی نام یاران محمود هم کلمه مدعی را نوشت. حمید فرهادی مرد سه گله یاران محمود در این دیدار بود. عباس کیانی هم با دو گل نشان داد هنوز هم در سالن کارایی لازم را دارد. محمدعلی بهبهانی و امیر فرهنگی دیگر گلزنان یاران بودند. یکی از گل‌های یاران گل به خودی بود.
تک گل ماهان را محمدامین خواجه به ثمر رساند.
احمد محمدپور و علی‌رضا دشتی نظری قاضیان بازی اول بودند.

▪کروز به رهبری حمید تاج‌دینی اولین بازی خود را انجام داد. دیدار حساس و زیبای کروز و ساحل سالن را مملو از تماشاگر کرد. کروز سه بر یک برنده بازی حساس هفته اول شد.
در هر دو تیم مهره‌های کلیدی حضور داشتند.
در ساحل رضا درویشی سنگربان بدون اشتباهی نشان داد و علی جوکار هم بدون نقص بازی کرد و در کروز هادی شریفی در درون دروازه شش دانگ بود. کیوان پیرایش هم از چهره‌های شاخص این دیدار نشان داد.
در این بازی ابتدا کیوان پیرایش کروز را پیش انداخت اما در ادامه فشار ساحل جواب داد و احسان جوکار تعادل را در بازی برقرار کرد.
بازی در نیمه دوم زیباتر هم شد که گل‌های سیداحمد هدایت نسب و رضاقویه در آن رویید.
حسین نصیرزاده از جمله مربیانی‌ست که تنها به تیم خود می‌پردازد و توجهی به حواشی اطراف ندارد.

علی‌اصغر احمدی یکی از داوران ممتاز کشور و احمد محمدپور قضاوت این دیدار را به عهده داشتند.

▪در سومین بازی یاران حسین ۷ بر صفر به‌یاد احمد را شکست داد. حسین خواجه مربی یاران حسین و بازیکن به‌یاد احمد بود. خواجه در این بازی روی نیمکت یاران حسین نشست.
حمید رنجبر وقتی به زمین آمد قفل دروازه به‌یاد احمد را شکست و بعد از آن راه دروازه را حسین نجدی(۲گل)، امیر حسینی، محمد عشایری و حیدر غلام‌علی زاده(۲گل) یافتند.
قضاوت این بازی را اصغراحمدی و ایلیا امیری به عهده داشتند. امیری از جمله داوران جوان در این مسابقات است.

▪محمد اسدی که زمزمه حضورش در فرمانداری روز به روز بیشتر می‌شود از تماشاگران بازی‌های شب گذشته بود.

▪شب گذشته حمید غلامی به تمام تماشاگران حاضر در سالن میوه داد. کاری زیبا و شایسته که قابل تقدیر است. زحمت پخش میوه‌ها را هم علی اسماعیلی و عباس ملک‌محمدی کشیدند

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *