امروز: ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

پیراهن نساجی برای بعضی گشاد است/ تیم یا جای من است یا جای آنها

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابتها هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶ امروز پنجشنبه تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برابر نساجی مازندران به میدان رفت که این دیدار ۵ بر یک به سود سرخپوشان به پایان رسید.

حمید مطهری بعد از این شکست در نشست خبری گفت: به تیم خوب پرسپولیس تبریک می گویم. با توجه به بضاعت و استراتژی برنامه ریزی کرده بودیم. در گل اول احساس می کنم که امیری در موقعیت آفساید بود. گل دوم را هم خودمان تقدیم کردیم. بازی را بد واگذار کردیم. باخت بدی بود.

وی ادامه داد: البته توانمندی های پرسپولیس را نمی خواهم نادیده بگیرم اما دو سه نفر در تیم ما خوب کار نکردند که اینجا دیگر یا جای من است یا جای آنها. برای چند بازیکن پیراهن نساجی گشاد است. من آدمی نیستم که برای پایین جدول بجنگم و می خواهم نگاهم به بالای جدول باشد.

مطهری ادامه داد: تیم من باید هدفمند باشد و نگاهش به بالای جدول باشد. به تیم پرسپولیس تبریک می گویم و از هواداران نساجی عذرخواهی می کنم. مسئولیت این باخت با من است و مقصر شماره یک من هستم. 

سرمربی تیم فوتبال نساجی با تاکید بر این که تیمش را ترمیم خواهد کرد، گفت: بازهم نگاه همان به بالای جدول است و بازیکنانم هم باید این ذهنیت را تغییر بدهند و به فکر پیروزی در دیدارهای آینده باشند. 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *