امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

یک قضاوت بد ، یک بازی خوب

در ادامه مسابقات فوتبال نوجوانان گناوه امید با شکست موج به آینده امید وار شد و موج هم با انجام آخرین بازی خود خانه نشین شد. گل امیر حسن پور نوک حمله موج را امیدیها چهار بار پاسخ دادند تا شکستی دیگر در کارنامه موج به ثبت برسد.

در نیمه نخست این دیدار که تحت شعاع اشتباهات داوری قرار گرفته بود بازیکنان نوجوان امید گر چه بر بازی سوار بودند و چند موقعیت گل را هم حدر داده بودند ولی این موج بود که از روی حرکت امیر حسن پور و شوت این بازیکن به گل رسید روی این گل و چهار گل امید دروازه بانها به دلیل عدم جایگیری مناسب مقصر بودند.

گل حسن پور را دقایقی بعد حمید فرهادی از روی یک ضربه آزاد مستقیم پاسخ داد تا دو تیم مساوی به رختکن بروند .

در نیمه دوم باز هم امید حمله کننده بود و باز هم گلزن نامش حمید فرهادی ، دقایقی بعد از این گل حرکت حسن پور درون محوطه جریمه یک ضربه پنالتی را تقدیم موج کرد ولی این ضربه را دروازه بان امید مهار کرد.

بعد از این ضربه مربیان امید برای کنترل میانه زمین حسین احمدی را وارد زمین کردند ورود این بازیکن برای امید گل به همراه داشت .احمدی که در بازی گذشته از فرط دوندگی در پایان بازی بی حال شده بود در این دیدار نیمه نخست را از روی نیمکت نظاره گر بود ولی با ورود خود به تیم امید جان داد و دو گل حساس هم به ثمر رساند.

در حاشیه:

بعد از مدتها سر و کله ضرغام حیدری هم برای قضاوت پیدا شد ، قضاوتی که با چند اشتباه بزرگ همراه بود ، حیدری در دو نوبت می توانست نقطه پنالتی را به سود امید نشان دهد.

 ابراهیمی---رشتی احمدی---بحریه امید سید-حسن-موسوی ضرغام-حیدری فرهادی-گلزن-امید موج موج---امید موسوی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. هوادار

  خضری عمدن نمی نویسی؟ نکنه مارو گرفتی؟
  تو پاراگراف دوم خط دوم هدر با این ه نوشته میشه نه با این ح !

  پاسخ
 2. موجی

  اقای ایزدی راست میگه موج قربانی برنامه غلط هیئت فوتبال و اشتباهات داوری شد.اقایون هیئت شما که اینقدر به فکر پرسپولیس هستید که بقیه رو نادیده میگیرید بهتره معرفیش بکنید استان که هم خیال اونا راحت باشه هم بقیه تیمها نمیخوان خرج اضافی بکنن.ولی انشاء الله به لطف خدا نونهالان موج تلافی این تحقیرها را خواهد داد…!!!!

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *