امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

صعود معراج و سورنا در یاران سبز

یاران سبز : مسابقات فوتسال یاران سبز با دیدارمعراج در مقابل پارسه شب چهارم خود را هم آغاز کرد. دیداری که با قضاوت محمود امیری و دوست نظام استارت خورده بود با پیروزی قاطع معراج به پایان رسید.معراج که در این دیدار با تجربه تر از پارسه به توپ ضربه می زد موفق به پیروزی ۷ بر صفر در مقابل تیم پارسه به رهبری منصوری شد. محمود کمالی خیلی زود اولین گل این دیدار را بنام خود و معراج ثبت کرد .این گل تاثیر زیادی بر روند حرکتی بازیکنان پارسه داشت به شکلی که تا پایان این دیدار موفق به خروج از بحران نشدند . دیگر گلهای معراج را حسین آزاد (۲گل) ، حیدر پیروزی ، حسن عیدی پور ، حسین ملک زاده و مرتضی قنواتی به ثمر رساندند.

در حاشیه:

پارسه چند مربی داشت و مشخص نبود بازیکنان با فرمان کی باید پیشروی کنند.

در بازی دوم سورنا و طوفان بازی زیبایی را انجام دادند ولی این تجربه سورنا به رهبری گاوداری بود که طوفان جوان را آرام کرد . در این دیدار سورنا با نتیجه ۵ بر ۲ به پیروزی دست یافت تا به جمع صعودکننده گان بپیوندد. سورنا برای رسیدن به گل زیاد معطل نشد و با شوت نعمت اله امیریان پیش افتاد ، این گل  طوفانی های جوان را که چاشنی اعتراض را هم در حرکات خود نمایان ساخته بودند نگران کرد که همین موضوع دلیلی شد تا گلهای بعدی هم وارد دروازه این تیم شود. دیگر گلهای سورنا را نعمت اله امیریان ، حمید سالمی(۲گل) و مجید احمدی به ثمر رساندند. گلهای طوفان هم حاصل شوتهای رضا طاهری و هادی درخشان بود.

در حاشیه:

احمدزاده مربی طوفان که از مربیان جوان محلات می باشد در این دیدار نتوانست روند حرکتی تیم خود را بدون نوسان سازد.

جواد غلامی بازیکن متعصب طوفان از عملکرد بعضی از بازیکنان تیم خود شاکی بود و بارها این نکته را به گوش مربی رساند تا شاید در روند تیم تغییر حاصل شود.

حضور داوران جوان و با انگیزه هم از نقاط قوت این مسابقات است .داورانی که در کنار محمد شرونی و اصغر احمدی باید اندوخته خود را محک بزنند و راه رشد را با درایت و کاردانی پیش بگیرند.

محمود خرم آبادی و محمد رضا حیدری تا اینجای کار به خوبی از عهده سرپرستی مسبقات بر آمده اند.

همکاری تیمها جای تحسین دارد.

سورنا طوفان گاوداری معراج منصوری داوران جوهری پارسه احمدزاده

 

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. طاها

  معراج با ترکیبی از باتجربه های نسل دوم و جوانان با انگیزه نسل سوم خود حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت.

  پاسخ
 2. 12345

  سلام
  آقای خضری درسته تیم طوفان متشکل از بازیکنان جوانه ولی این دلیلی برای شکست نیست_داوری بسیار ضعیف عمل کرد حتی تماشاگران هم شاهد این ضعف در قضاوت بودندو اشتباه داوران باعث متشنج شدن جو طوفان و بازیکنان جوان شد
  ولی این شمایید که نمیخواین قبول کنین-
  اونشب همه شاهد ضایع شدن حق طوفان بودن حتی شما ولی حاضر نشدید چشماتونو باز کنید و ضعف داوراتون رو ببینید_
  شاید داور در حق سورنا هم کوتاهی کرده باشه ولی در نهایت بیشترین ضرر به طوفان رسید_
  با تشکر از زحماتتون

  پاسخ
 3. اتفاقات فوتبال در گناوه

  نظر سنجی بهترین مربیان گناوه در باشگاهی و محلات .. ..
  لطفا” نظر خود را اعلام کنید.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *