امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

امید در لیگ استان ، عبدالهی امیدوار به نتیجه

یاران سبز : امید در لیگ ماندگار شد ، تنها نماینده گناوه در لیگ دسته اول فوتبال استان سال گذشته روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت این تیم در جدول لیگ تنها نماینده کنگان را پشت سر خود می دید که این برتری هم در هفته آخر با پیروزی امید در مقابل نماینده کنگان میسر شد .  در لیگ سال گذشته استان ، توحید بعد از سه هفته از لیگ کنار کشید و جایگزین نادری در لیگ دسته سوم کشور شد تا تکلیف یکی از تیمهای سقوط کننده مشخص شود.با پایان لیگ استان امید امیدوار به حضور بود و دلیلش هم قرار گرفتن در جایگاه هشتم لیگ بود ولی هیات فوتبال استان حرفی دگر داشت ، آنها مدعی بودند دو تیم از لیگ باید سقوط کند و تکلیف توحید بوشهر را جدا از وضعیت لیگ می دانستند. بحث در مورد این موضوع به مرور بالا گرفت و پای خیلی ها به آن باز شد و بالاخره با توجه به عدم حضور همای دیلم در لیگ استان تصمیم نهایی این شد که سه تیم شاهین آب پخش ، امید گناوه و پویا دیلم برای تکمیل شدن لیگ استان به دیدار هم بروند اما با انصراف استقلال اهرم هر سه تیم راهی لیگ شدن تا این غائله هم ختم به خیر شود و حالا امید نماینده گناوه در لیگ استان است.

حسین عبدالهی که سالها است این تیم را تر و خشک می کند وضعیت تیم خود را در حضور دوباره در لیگ دسته اول فوتبال استان خوب بیان کرد و اظهار داشت: چند جلسه تمرین انجام داده ایم و فعلا فقط از بازیکنان گناوه ای استفاده می کنیم و وضعیت تیم را می سنجیم و اگر نیاز بود بازیکنان غیر بومی را هم جذب خواهیم کرد.

عبدالهی هدف اولیه خود را قرار گرفتن در مکانهای بالای جدول عنوان کرد . وی در مورد کادر فنی تیم خود هم بیان داشت : سر مربی خودم هستم و احساس می کنم بازیکنان انگیزه لازم برای حضوری پررنگ در لیگ استان را دارند . عبدالهی لیگ استان را مانند گذشته پرقدرت نمی داند و انصراف تیمها را بهترین دلیل برای این موضوع عنوان می کند ، سرمربی امید در پایان گفت : دو تیم دیگر هم قصد انصراف دارند.عبدالهی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. امیری

  اقای عبدالهی صحت دیگه چیه ؟ انشالا کمیته انضباطی برات اثباتش میکنه/ ….. میخاین نتیجه بگیرید ……..

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام برادر امیری
   حسین عبدالهی همکار بنده است و از سلامت اخلاقی ایشان دفاع می کنم و اگر فردی خیانت کرده باشد بی شک باید مورد مواخظه قرار گیرد.

   پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *