امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

در لیگ نوجوانان استان ، شاهین بوشهر و پیروزی برازجان همچنان بدون توقف

یاران سبز : بعد از یک توقف کوتاه چرخ فوتبال استان بار دیگر چرخید ، در اولین حرکت ، نوجوانان استان در شهرهای مختلف به دیدار هم رفتند. در برازجان توحید با نتیجه ۳ بر ۱ از سد ایرانجوان خورموج گذشت . در گناوه ، شاهین بوشهر جشنواره ای از گل به راه انداخت و با ۹ گل پاس را در هم کوبید. پیروزی برازجان با شکست ۳ بر ۱ ایرانجوان با دست پر از مرکز استان برگشت . در اهرم ، خیبر در دقیقه نود پیروزی را با مساوی عوض کرد،  این دیدار با نتیجه ۱ بر ۱ به اتمام رسید و در بوشهر ، استقلال بوشهر با نتیجه ۲ بر ۱ ملوان بوشهر را مغلوب کرد.

توحید که چند سالی است از کارنامه نسبتا خوبی  در لیگ نوجوانان برخوردار است امسال گر چه با شکست آغاز کرد ولی در هفته سوم با بازی خوبی که سعید آب خزر انجام داد خورموجی ها را با شکست بدرقه کرد. این تیم در نیمه نخست با گل حسن معلم پیروز به رختکن رفت و در نیمه دوم هم توسط علی رئیسی به دومین گل دست یافت ، در ادامه فردین دشتی برای خورموج گلزنی کرد ولی علی رغم درخشش عبدویی سنگربان خورموجی ها  سومین گل برازجانی ها هم توسط رئیسی به ثمر رسید.

 در گناوه غیبت احمدی ، افراسیابی و زنگنه باعث شد تا پاس دست و پا بسته در اختیار شاهین باشد. پاس در همان دقیقه نخست از روی اشتباه دروازه بان اولین گل را دریافت کرد .این گل را جواد محمد پور به ثمر رساند ، شاهین در همان نیمه نخست دو بار دیگر به گل دست یافت ، مهدی قائدی و عباس هاشمی زننده گلهای شاهین در نیمه نخست بودند. نیمه دوم هم با حملات شاهین آغاز شد و به دنبال آن هاشمی دومین گل خود و چهارمین گل شاهین را به ثمر رساند. به دنبال این گل و با بازی خوبی که جواد محمد پور به نمایش گذاشت گلهای بعدی هم برای شاهین به ثمر رسید ، محمد محبی ، متین کریم زاده ، پیمان یعقوبی ، محمد مقدسیان و عباس هاشمی زننده دیگر گلهای شاهین در این دیدار بودند.

 پیروزی برازجان در هفته سوم هم پیروز میدان شد .این تیم که میهمان ایرانجوان بوشهر بود با درخشش محمد آذرپراه سه امتیاز با ارزش به دست آورد . در نیمه نخست علی برزگر اولین گل این بازی را وارد دروازه ایرانجوان کرد ولی نیمه دوم مهران زنده پی چهتلی تعادل را برقرار کرد .بعد از این گل علی فقیه و محمد امین کوچکی دو بار برای برازجان گلزنی کردند تا سومین پیروزی این تیم هم ثبت شود. در ایرانجوان بوشهر  واجد غلامی بهتر از دیگران ظاهر شد.

دیدار دو تیم بوشهری با پیروزی آبی ها به اتمام رسید. در این دیدار ملوان در نیمه نخست با گل صادق جمالی پیش افتاد اما در نیمه دوم استقلال علی رغم اخراج رضا صادقی در روز خوب یوسف صدری هافبک چپ خود سه امتیاز را به دست آورد. گلهای استقلال را رضا جوهرزاده و صدری به ثمر رساندند. پارسا بارونی در دروازه ملوان گر چه دو گل دریافت کرد ولی بهترین بازیکن این تیم بود.

تنها مساوی هفته سوم را دو تیم ایرانجوان کنگان و خیبر اهرم رقم زدند . خیبر در همان دقیقه نخست از روی ضربه پنالتی با گل رضا برومند پیش افتاد ولی بازی خوب احمد رضا وحیدی هم نتوانست مانع رسیدن کنگانی ها به گل باشد. ایرانجوان در دقیقه پایانی توسط رضا ربیعی به گل مساوی دست یافت. در ایرانجوان هم عمار ابرایش هافبک میانی این تیم چهره برتر میدان بود.

نوجوانان-پاس نوجوانان-شاهین-بوشهر هاشمی مومنی مقدسیان محمد-محبی شاهین.بوشهر جمالی پاس.گناوه

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. tvahn

  تیم پاس تو این بازی کم گل خورد وقتی تمام سران تیم یعقوب جوهری رو تنها رها کردن وسر تمرینات به کمک او نمی روند و فقط موقع بازی این تیم حاضر شده و جوهری رو به باد انتقاد گرفته و با نظرات بی پایه و مخرب باعث افزایش گل های خورده میشوند و در ضمن این تیم لیگ استانی رو رها مرده و تیم ۶ نفره امید ها رو چسبیدند انتظار بیشتری هم نمی توان داشت این تیم همه ی بازی هاشو همینطور باید ببازه تاشاید وجدان مرتضی خضری یه کم بدرد بیاد .

  پاسخ
 2. علی

  من تمرین رو دیدم هیچکس سر تمرین و یا هر روز یه نفر تیم روتمر ین میده باید مربی یه نفر باشه نه ده نفر که بازیکن بدونه میخواد چیکارکنه .ولی موقع تمرین یه نفر تمرینمیده موقع بازی هم یه نفر رو سکو داد میزنه که اینکارو کنید اون کارو کنیدتیم معلومه نمیتونه اینجوری کار کنه

  پاسخ
 3. علی

  خوب دیگه واسه همه کفش ساقبند و یه زمین تمرینی خوب بگیرید که ماهم مثل بقیه با اکانات بازی کنیم

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *