امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

در امیدهای گناوه ، سپاهان از شکست پیروزی ساخت ، پاس یک نیمه خوب بود

یاران سبز : مسابقات فوتبال امیدهای گناوه بالاخره شروع شد. در تیم پاس و سایپا مسابقات فوتبال رده امید گناوه را آغاز کردند. پاس در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۱ سایپا را مغلوب کرد. در نیمه نخست این دیدار دو تیم بدون رد و بدل شدن گل به رختکن رفتند ولی در نیمه دوم شاگردان فضل اله صیادی با فرار رضا طاهری هافبک آماده این روز های خود به گل رسیدند . بعد از این گل محمد رضا ترجمان دو بار دروازه سایپا را باز کرد و در ادامه بار دیگر طاهری گلزنی کرد. تنها گل سایپا را در این دیدار سید احمد صدری به ثمر رساند.

بعد از این دیدار دو تیم امید و سپاهان به دیدار هم رفتند. دیداری که دو نیمه متفاوت داشت در نیمه نخست امید حاکم میدان بود و به دو گل رسید و در نیمه دوم سپاهان حاکم شد و سه گل زد تا پیروز اولین دیدار خود باشد. برای امید وحید خرم آبادی و حسین دشتی گلزنی کردند و گلهای سپاهان را سید حسین موسوی نژاد ، عباس حیدری و عباس خزایی به ثمر رساندند.

سومین دیدار این مسابقات پیروز نداشت ، استقلال و وحدت در یک بازی پر گل ۳ بر ۳ مساوی شدند . وحدت که در همان دقایق اولیه بازی با اخراج یکی از مدافیعن خود و دریافت گل در شرایط بدی قرار گرفته بود در نیمه دوم از خلاقیت میثم ملک زاده به خوبی استفاده کرد و بازی سه بر یک باخته را به مساوی تبدیل کرد.

برای استقلال در این دیدار مسعود کوفی ، ابراهیم بیات و اسماعیل احمد حسینی گلزنی کردند و گلهای وحدت را هم دفاع استقلال ، رضا نظرپور و میثم ملک زاده به ثمر رساندند.

در حاشیه:

در جریان بازی امید و سپاهان گناوه دو بازیکن درگیری کلامی داشتند اما روز بعد بر روی سکو کار به درگیری تن به تن کشید.

در استقلال مسعود برفی بهتر از دیگران کار کرد و میثم ملک زاده هم موثرترین بازیکن وحدت بود.

پلس-گناوه جواد-مرادی سایپا-گناوه سعید-فرج-آبادی عربزاده.موسوی صادق-احمدی فضل-اله-صیادی مسعود-فریدونی استقلال..وحدت شادمانی.ملکزاده استقلال-وحدت استقلال.وحدت عباس-خضری ملکزاده.شادمانی میثم-ملک-زاده وحدت-استقلال وحدت نظرپور

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. علی

    درسته فیس نداره ولی عقلی که اون برا فوتبال داره از کنار عقل شماها رد نشده .خجالتم خوب چیزیه .هروقت که می بازید قبول کنین نه به فیس مربی تیم اشاره میکنید .

    پاسخ
  2. ...........

    همتون خیلی مسخره هستید شما ها دو روزه شدید عشق فوتبال هه هه هه فوتبال فقط ادم نامرد و دو رو میخواهد

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *