امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

در امیدهای گناوه ، گلهای خادمی جام را به پرسپولیس رساند

یاران سبز: مسابقات فوتبال گروه سنی امید باشگاه های گناوه با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید. این تیم که در رده سنی جوانان با شکست یک بر صفر امید در آخرین روز مسابقات باعث قهرمانی پاس شده بود اینبار و در روز آخر با شکست یک بر صفر سپاهان قهرمانی را از چنگ پاس خارج کرد. در این دوره شش تیم پرسپولیس ، پاس ، سپاهان ، وحدت ، استقلال ، امید و سایپا حضور داشتند .

در آخرین بازی مسابقات پرسپولیس و سپاهان در نیمه نخست بازی پر برخوردی را انجام دادند که در مهمترین صحنه مجتبی بحرانی در مصاف تک به تک با سید امیر هاشمی ناموفق عمل کرد. در نیمه دوم پرسپولیس برای رسیدن به گل تا دقیقه ۸۰ صبر کرد تا باز هم با حسن خادمی بهترین گلزن مسابقات به گل برسد. خادمی که در جایگیری عالی نشان داده بود در به ثمر رسیدن این گل هم مزد جایگیری خود را دریافت کرد .

در حاشیه:

بازی خوب علیرضا خدری در خط دفاعی پرسپولیس از عوامل قهرمانی پرسپولیس در این مسابقات بود ضمن اینکه سید امیر هاشمی درون دروازه این تیم هم در طول مسابقات کم اشتباه ظاهر شد.

حسن خادمی از وقتی که به ترکیب پرسپولیس اضافه شد خط حمله این تیم را متحول کرد.

مراسم توزیع جوایز با حضور رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان ، منوچهر امیری رئیس هیات فوتبال ، محمد فریدونی از پیشکسوتان فوتبال گناوه و بهمیار بوشخور موسس پرسپولیس انجام گرفت.

منوچهر امیری ضمن تقدیر از همه تیمها و بازیکنان مراسم اهدا جوایز را با اهدا کاپ اخلاق به سپاهان آغاز کرد و در ادامه حسن خادمی کاپ آقای گل مسابقات را دریافت کرد. خادمی با ۹ گل این عنوان را از دیگر رقیبان ربود.

سپاهان گر چه در دیدار پایانی شکست را پذیرفت ولی در جدول رده بندی تغییری به وجود نیامد و این تیم در مکان سوم ایستاد و جام سوی را هم در کنار اخلاق به خانه برد.

پاس که در جوانان سکو  نخست را به دست آورده بود اینبار بر روی سکو مقام اول را با دومی تعویض کرد . محمود احمدی کاپیتان با سابقه این تیم جام را دریافت کرد.

عنوان نخست مسابقات را پرسپولیس به دست آورد ، این کاپ را ابراهیم زاده بالای سر برد.

جدول مسابقات رده سنی امید گناوه سال ۹۲

ردیف

نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

۱

پرسپولیس

۶

۵ ۱

۱۳

۱

۱۲+

۱۶

۲

پاس

۶

۵

۱

۱۳

۴

۹+

۱۵

۳

سپاهان

۶

۲

۲

۲

۷

۵

۲+

۸

۴

وحدت

۶

۲

۲

۲ ۷

۸

۱-

۸

۵

امید

۶

۱

۲

۳ ۷

۹

۲-

۵

۶

استقلال

۵

۰

۳

۲

۶

۱۰

۴-

۳

۷

سایپا

۵

۵

۱

۱۷

۱۶-

———————————————————————————————————————————-

جدول گلزنان رده سنی امید گناوه سال ۹۲

۹ گل

حسن خادمی(پرسپولیس)

۴گل

رضا طاهری – محمدرضا ترجمان(پاس)- مجتبی بحرانی (سپاهان)

۲گل

رضا نظرپور و میثم ملک زاده (وحدت)- وحید خرم آبادی ، جواد غلامی و محمد خلیفات (امید)-مسعود برفی و ابراهیم بیات افروز(استقلال) – سعید عربزاده(پاس)-علی خلیلیان(پرسپولیس)

۱گل

سید احمد صدری (سایپا) – مجید زنگنه ، سید حسین موسوی ، عباس حیدری و عباس خزایی (سپاهان) –  حسین دشتی (امید ) – مسعود کوفی و اسماعیل احمد حسینی (استقلال) –   داوود احمدی و کامیاب نصرتی(وحدت)-محمد رضا محسن زاده و علیرضا خدری (پرسپولیس)- عباس ملک محمدی ، مهران ابراهیمی ومجتبی جلال پور (پاس)

پرسپولیس-گناوه خادمی.الماسی شادی.پرسپولیس-گناوه علیرضا-خدریسپاهان.پرسپولیس-گناوه ابراهیم-زاده مهراب-دشتی-مکان سروش-عبدوییفریدونی.ابراهیم-زاده سپاهان-گناوه بوشخور.محمود-احمدی سپاهان..گناوه

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. بمب افکن

  ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای همه تیمهای ورزشی بندر گناوه در همه رشته ها،به شرط رقابت در یک فضای سالم ورزشی بدور از هرگونه توهین،فحاشی،پیشداوری وپرونده سازی علیه یکدیگر.

  پاسخ
 2. امیدی

  سلام درقسمت جدول ها . آقای محمدکنعانی در لیگ استان ۶ گله است نه ۵ گله لطفا درستش کنید ۳ گل با سپاهان ۱ گل شاهین آبپخش ۱ گل پویا دیلم ۱ گل پرسپولیس دیلم زده

  پاسخ
 3. امرو غربت

  در حالی که یکی پس ……. میشوند مرتضی خضری در خواب زمستانی فرو رفته.مرتضی کجی ؟ …….راستی چندتا آمار داغ دارم اگه میخوای بفرستم. اوکی بده. راستی میشناسیم؟ . اما خودمونیم وقتی این پیام رو میخونی حسابی میخندیا.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *