امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

در رزمی ، کمربند طلایی به کمر قهرمانان کونگ فو گرات سان بسته شد

یاران سبز :در رزمی کافی است همیشه بروز باشی آنگاه هر روز با سبک جدیدی روبرو خواهی شد . صادق عبدالهی یکی از فعالان عرصه رزمی استان است .عبدالهی باز هم با سبکی جدید به میدان امد و موجودیت سبک را با اولین دوره مسابقات کونگ فو گرات سان استان بوشهر اعلام کرد.

صدو ده رزمی کار از استانهای فارس ، خوزستان و بوشهر در قالب دوازه تیم آمده بودند تا کمرند طلایی را به کمر خود ببندند اما بعضی از ضعفها نگذاشت تا آب خوش از گلوی عبدالهی و دوستانش پایین برود؛ نبود رینگ رزمی که سال گذشته به سرقت رفت باعث شد تا این مسابقات بر روی تاتامی برگزار شود که همین موضوع دلیلی شد تا با وجود فایترهای پرقدرت و مدعی شاهد افت نسبی مسابقات باشیم .

در رده سنی نونهالان فایترها در دو وزن به رقابت پرداختند که دانیال آلبوسویلم در فینال وزن ۲۵ کیلو  فرید دریگان را مغلوب کرد و در وزن ۳۲ کیلو هم آرمین ادیب آذر رزمیکار پرقدرت گناوه ای از سد علی اکبر کوگرد گذشت.

در رده سنی نو جوانان احمد مجاهدزاده موفق به شکست علیرضا گرگی در وزن ۴۰ کیلو شد ؛ در وزن ۴۵ کیلو فرهاد خواجه بر مسعود غلامی چیره شد و در ۵۲ کیلو حسین موسی خانی هنرنمایی کرد و با غلبه بر ابراهیم حاجی زاده کمربند طلایی را بر کمر بست .

در جوانان هم رقابت در سه وزن انجام شد که در وزن ۵۴ کیلو مسعود حسنی عنوان نخست را به دست آورد حسنی در فینال اکبر مرادی را شکست داد .در ۶۵ کیلو محمد زارعی عنوان نخست را از چنگ علی هادی نژاد بیرون کشید و در ۷۵ کیلو هم شاهین محمدی با کمربند طلایی تاتامی را ترک کرد.

در رده سنی بزرگسالان رقابت در شش وزن انجام شد ؛ رقابتی که با قهرمانی سید باقر موسوی در وزن ۵۷ کیلو آغاز شد . موسوی در فینال محسن حیدری را مغلوب کرد. .در ۶۰ کیلو علیرضا خدری چهره نام آشنای رزمی گناوه مهران حسینی  را شکست داد . محمد قنواتی در ۶۵ کیلو ابراهیم هادی زاده را با شکست بدرقه کرد . در ۷۲ کیلو امین ابراهیمی عنوان نخست را به دست آورد در این وزن بهروز پیامنی در جای دوم ایستاد. در وزن ۸۶ کیلو مهدی کرایی موفق به شکست شهباز جلال پور شد و کمربند طلایی را بر کمر بست و در وزن ۹۰ کیلو هم سعید دهقان فرصت قدرتنمایی به حریفان را نداد و کمرند طلایی را به دست آورد.

در این مسابقات جواد تصورنیا ، عبدالرحمن فرزام ، سید مرتضی صدرالدینی ؛ صادق شنانی ؛ محمد صادق زاده ؛ پیمان ستار پور ؛ یوسف خلیفات و رضا کدای قضات کردند که قضاوتهای جواد تصوری نیا همه را به تحسین وا داشت او بی شک بهترین داور مسابقات بود.

در میان مربیان هم کارنامه عبدالرحمن فرزام از برازجان بهتر از دیگران بود ولی کار ابوذر پور کیوان از خوزستان و احسان محمودی از بوشهر هم قابل تحسین بود .
در رده سنی نونهالان باز هم هنر آرمین ادیب آذر به چشم آمد ، ادیب آذر فنی ترین مبارز در این رده سنی بود.

در رده سنی نوجوانان حسین موسی خانی از بوشهر عنوان فنی ترین مبارز را به دست آورد.

در میان جوانان هم مسعود حسنی رزمی کار فارسی عنوان بهترین را به دست آورد و در بزرگسالان محمد قنواتی بود که عنوان فنی ترین را به دست آورد.

در حاشیه:

در همان بازیهای نخست مصدومیت یکی از مبارزان باعث شد تا مسابقات برای دقایقی تعطیل شود ، عدم حضور دکتر که در مسابقات رزمی ضروری می باشد باعث تعطیلی بود.

علی بیروتی شهردار اسبق گناوه هم از تماشاگران فینال مسابقات بود که چک ۵ میلیونتومانی بیروتی برای خرید رینگ رزمی بیش از همه به چشم آمد.برازجان...گرات-سان گناوه-..گرات-سان خوزستان-گرات-سان برازجان-گرات-سان

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. هی کمک

  سلام افرادسودجویی مثل …. رزمی گناوه را خراب کردند وگرنه آدم های خوبی هم مثل این دوستان وجود دارد

  پاسخ
 2. هی کمک

  سلام آقای خضری . چرا نام ….. را در نظر قبلی پاک کردی . بزار همه بدونن این آدم چقدر عوضی است . من خودم شاگرد خصوصیش بود در عرض ۱۰ روز به من کمربند مشکی دان ۲ داد و هیچی ازش یاد نگرفتم فقط کلاه سرم گذاشت و ازم ۵۰۰ هزار تومان گرفت . کار همیشگیش است خیلی نامرد است . ولی مربیان خوب و بااخلاق و بسیار فنی هم در گناوه همچون استاد عبدالهی و استاد صدرالدینی هستند که آخر معرفتند.

  پاسخ
 3. بانوان کیک بوکسینگ گناوه

  سلام دارم خدمت شما . آقای خضری در مورد بنر هایی که از موفقیت رزمیکاران است یه مطلب بزن هر روز یه بنر میزنن و میگن فلانی قهرمان فلان شد والی آخر…. درب استادیوم شده همش بنر و ۹۹ درصدش الکی هستن . چرا تربیت بدنی مجوز میده چنین تبلیغاتی توسط بعضی افراد سودجو صورت بگیره . اصلا چرا هیئت ها هیچ واکنشی به این موضوع نشان نمیدهند. خود جنابعالی بنرهایی که الان درب استادیوم زدن را بخوان و برو از هیئت های شهرستان استعلام کن ببین کدومش درسته . خواهش میکنم این کار را بکن. از شما تشکر میکنم تا جایی که یاد دارم همیشه دنبال پیشرفت ورزش گناوه بوده اید .

  پاسخ
 4. دره گپ

  خضری چرا به دوستان نگفتی که خودت هم در عنفوان جوانی دارای کمربند سبز در رشته کونگ فوتبالا از باشگاه پاس رو داشتی؟
  بگو بابا ریا نمیشه. به هر حال عمری در راستای وحدت فوتبال و رزم تلاش کردی و مویی سپید کردی. هیچ وقت یادم نمیره اون ضربه فیلیپینی رو که تو بازی با پرسپولیس زدی درست تو بصل النخاع مهران هدایت که بنده خدا تا دو روز از تو کمرش استوک در می اومد مثل کارتون تام و جری به فنس کنار زمین پرچ شد.
  هی یادش نبخیر…

  پاسخ
 5. صادق

  سلام بابت زدن خبر ممنونم . جان خودت عکس هایی را که صبح بازیهای مقدماتی گرفتی را بهم بده لازم دارم .تشکر فراون

  پاسخ
 6. بی خواص

  سلوم ان علیک حالتون طوره ایم یقه روز کل کل ایکننین عاجز نیابین ووووووی مانم رزمی کاریم اما سرمون من لاک خومونه راسی منم ایخوم واستاد صفوی استاد صدری و استاد عباسپور و استاد شهابزاده تشکر کنم

  پاسخ
 7. بی خواص

  راستی مو ایگوم کل کل ایکنیین عاجز نیابین منظورم ن شمانینا منظوورم بعضییاین و همه بر نخره هاااا

  پاسخ
 8. میثم2

  من خودم کونگ فوکارمدراشتهاردجاداره ازاستادزحمت کشم غلامرضاصدری تشکرکنم وایشون قهرمان نمونه درخارج کشورهستند

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *