امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

شاهین بوشهر راهی لیگ برتر شد+تصویر

یاران سبز: دور پایانی مسابقات فوتبال نوجوانان کشور جهت راه یابی به لیگ برتر که در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر در جریان بود با صعود شاهین بوشهر به اتمام رسید. در این گروه تیمهای شهرداری بندر عباس ، سپاهان ایذه ، آریا کرمانشاه و شاهین بوشهر حضور داشتند که شاهین با سه پیروزی عنوان نخست گروه خود را به دست آورد و راهی لیگ برتر شد. این تیم در آخرین و حساسترین دیدار خود در مقابل شهرداری بندر عباس قرار گرفت که این دیدار با تک گل دیرهنگام امید ربیعه گلزن اول شاهین در این دوه از بازیها به اتمام رسید.

در حاشیه:

امید ربیعه که از ایرانجوان کنگان به شاهین پیوسته بود در این مسابقات چهار گل بهترین گلزن شاهین و مسابقات بود.

محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان در پایان این دیدار ابتدا با بازیکنان گروه سنی امیدهای ارانجوان که به زودی مسابقات خود را در رده امیدها ی کشور آغاز خواهند کرد دقایقی صحبت کرد و سپس به رختکن نوجوانان شاهین رفت و با عنوان اینکه شاهین خفته بار دیگر بیدار شده بود صعود نوجوانان شاهین را به مجموعه شاهین تبریک گفت.

ندا عبداله زاده عضو تیم ملی بانوان کشور و عضو شورای شهر بوشهر در رختکن نوجوانان شاهین حضور یافت و به همه شاهینی ها تبریک گفت.

نوجوانان-شاهین-بوشهر محمد-باقر-زنگنه جمالی جمالی.مرادی.زنگنه.راستیمهدی-قائدی  شاهین.شهرداری-نوجوانان رضا-غلامیربیعه.. حسین-خروجی حسن-حاجب امید-ربیعهمحمد-محبی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. آقای خاص

  آقای دره : اگه حمایت های لازم رو برای همین نوجوان های شاهین کنید ، به جرات میتونن عضو مدعیان اصلی لیگ برتر کشور بشن !
  این باره دوم هستش که دارن تیم رو میبرن لیگ برتر ولی متاسفانه نمیتونن خودشون بازی کنن چون شرایط سنی اش ون تو نوجوانان تموم شدس دیگه !
  حسین خروجی ، علیرضا سیاوشی ، رضا غلامی ، محمد محبی ، محمد مشایخ ، صادق غریبی ، مهدی قایدی ، محمد امین هاشمی ، حسن حاجب ، متین کریم آزاد ، علی فولادی !
  تو بازی های دوستانه تونستن تیم های امید فجر و امید شاهین و جوانان شاهین رو هم شکست بدن !
  همچنین اگه دست کادر فنی که شامل رسول جمالی و زنگنه و راستی میشن بگیرید ، بی ادعا قهرمان کشور هم میشن !

  پاسخ
 2. ناشناس

  همه ما میدانیم یکی از ارکان اصلی لیگ برتری شدن شاهین امید ربیعه که از ایرانجوان کنگان به این تیم پیوسته می باشد پس آقای جمالی باید به بازیکنان شهرستانی این استان در لیگ برتر بها دهد

  پاسخ
 3. برازجونی

  همه ما میدانیم یکی از ارکان اصلی لیگ برتری شدن شاهین امید ربیعه که از ایرانجوان کنگان به این تیم پیوسته می باشد پس آقای جمالی باید به بازیکنان شهرستانی این استان در لیگ برتر بها دهد

  پاسخ
 4. دسته ورزشی پردیــس گناوه

  سلام
  برنامه نهمین دوره مسابقات فوتسال یادواره شهدا …
  جدول نموداری نهمین دوره مسابقات فوتسال یادواره شهدا …
  (جام تک حذفی جناب آقای سید موسی فاطمی)
  بروزیم [گل][گل][گل]
  لطفا به ما سر بزنید و از ما دیدن کنید …
  تشکر

  پاسخ
 5. شاهین

  یکی از کمبود های نوجوانان یک فروارد شش دونگی مثل امید ربیعه بود وباید به اقای جمالی افرین گفت که این باانتخاب درست این بازی کن رو به شاهین اورد ومطرح کرد….

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *