امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

جوانان گناوه،بی تجربگی شاهین امید را به امتیاز رساند،ایرانجوان یقه پرسپولیس را گرفت

یاران سبز _ محمد احمدزاده : هفته سوم مسابقات فوتبال جوانان گناوه ، اولین برد وحدت در برابر آزادی بدست آمد ، در روز دست کم گرفتن نام شاهین ، امید متوقف شد ، تقسیم امتیازات بین پرسپولیس و ایرانجوان.پرسپولیس شاهین.. ایرانجوان..

در هفته سوم مسابقات فوتبال جوانان گناوه در اولین مسابقه تیم های آزادی و وحدت به مصاف یکدیگر رفتند، این مسابقه خیلی زود برای آزادی اولین گل را در برداشت،آرش مرادی این گل را به ثمر رساند  ولی در ادامه حملات وحدت تا دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت تا حسین بهروزی گل تساوی را به ثمر برساند تا با همین نتیجه دو تیم راهی رختکن شوند . در نیمه دوم هم هر دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند ولی این وحدت بود که با تجربه تر عمل کرد و در نهایت حسین بهروزی خودش و تیمش را دو گله کرد.در این دیدار سلیمان نطرپور مربی و وحید کرمی مهاجم تاثیر گذار وحدتی ها از سوی داور مسابقه اخراج شدند .
در روز دوم مسابقات ، شاهین به مصاف امید مدعی رفت ، امید که در دو بازی گذشته حریفان خود را از پیش رو برداشته بود با دستکم گرفتن شاهین در نیمه اول حرفی برای گفتن نداشت ، نیمه دوم هم تا دقایق پایانی ، بازی چنگی به دل نمیزد اما در یکی از جدی ترین حملات ضربه حمید فرهادی با واکنش بسیار خوب گلر شاهینی ها همراه شد و همان توپ برگشتی به سالمی سنگربان امید رسید ، سالمی که قصد دریبل فروارد شاهین را داشت توپ را دو دستی تقدیم  یگانه  کرد تا این بازیکن دروازه خالی را باز کند و اما شادی بازیکنان شاهین کار دست این تیم داد و این شادی دوامی نداشت و خیلی زود به ناراحتی تبدیل شد  امیری داور بازی که شرایط را برای آغاز مجدد بازی بعد از گل شاهین محیا دیده بود دستور بر آغاز بازی داد و ثانیه های بعد این امید بود که توسط بازیکن گلزن خود محمدرضا سیفیان بازی را به تعدل کشاند تا در سومین بازی هم طبق معمول سیفیان فرشته نجات امید لقب بگیرد.
در آخرین مسابقه از هفته سوم دو تیم پرسپولیس و ایرانجوان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند ، پرسپولیسی ها که می دانستند با توجه به متوقف شدن امید می توانند گام بلندی برای قهرمانی بردارند بازی را خیلی خوب شروع کردند و موفق شدند طی دو دقیقه و روی اشتباهات سعید فرج آبادی توسط علیرضا کمال پور و فرشید محمدپور به دو گل برسند ، ولی ایرانجوان که دوست نداشت از جمع مدعیان جدا شود دقایق بعد توسط مهدی محمدیان یکی از گلهای خورده را جبران کرد ، در نیمه دوم هم ایرانجوان بهتر از پرسپولیس ظاهر شد . شاگردان موسوی در نیمه دوم رو به توپ ها بلند آوردند و در دقایق پایانی با به دست آوردن یک ضربه پنالتی بازی را به تعادل کشاندند  ، این ضربه را محمد نظامات به گل تبدیل کرد تا ایرانجوان ضمن متوقف کردن پرسپولیس خود را هم در بین مدعیان ببیند .امرالله تعاونکردار قاضی دیدار دو تیم ایرانجوان و پرسپولیس بود.

در حواشی :

در بازی دوم بین تیم های امید و شاهین ، اعتراضات علی شیری به تیم داوری به راه رو رختکن هم کشیده بود شیری اعتقاد داشت ، هنگام شروع بازی بازیکنانش درون زمین امید در حال شادی بودند ، ولی تیم داوری معتقد بودند که تمامی بازیکنان درون زمین خودی بودند و گل به درستی به ثمر رسیده.

شاپور امیری داور بازی امید و شاهین ، طاهر رحیمی کمک اول و محمد شرونی داور چهارم همگی بر این عقیده بودند که دلیلی برای توقف بازی وجود نداشته است.

علی شیری سرمربی شاهین هم که ابتدا در مقابل تیم داوری واکنش های زیادی انجام داده بود در مورد حضور خود در زمین و یا بازیکنانش در زمین حریف  مشکوک بود.

مصطفی ربیعی سرمربی تیم امید بعد از بازی تیمش در برابر ایرانجوان گفت : خستگی بازیکنان و نزدیک بودن زمان مسابقات به هم دیگر علل اصلی نتیجه نگرفتن تیمش در بازی برابر شاهین عنوان کرد.

پست های مرتبط

۵ نظر

 1. دره گپ

  آقای شیری شادی بعد از گل حق شماست اما دیگه کارناوال راه انداختن که برادر من حق شما نیست ، تو زمین نیم ساعت جشنواره خوارزمی راه انداختی که چه ؟

  پاسخ
 2. شاهین

  واقعا برای داور بازی شاهین و امید متاسفم .گناوه تا داورانش از رو رفاقت قضاوت میکنند به هیچ جا نمیرسند

  پاسخ
 3. 0098

  درد وگپ ۱ کارناوالم که باشه داور باید بگه که مربی بره بیرون۲ جشنواره خوارزمی جشنواره علمیه گلم

  پاسخ
 4. هوادار

  اقای خضری سلام و خسته نباشی از تیم جوانان پاس چه خبر عکس های اهرم کجا هستن نمیبینم

  پاسخ
 5. دره گپ

  نه بابا !!!
  خضری بابا سایتت خیلی فراره آدم هر روز که میاد توش یه چیزی …. (تو سرش منظورمه) من تا آخر امسال بتونم هر روز یه سر بزنم فک کنم … آره فکر چرا قطع به یقین یه پا صاحب نظر میشم برا خودم شایدم خودت یا اصلا حتی خودش.
  پس جشنواره خوارزمی علمیه بوده و ما نمی دونستیم ، واقعا شگفتا شگفتا که چقدر این دنیا تو در تو و هزار تو ست و ما نمی دونستیم ، بابا من تا قبل از اینکه این دوست ۰۰۹۸ مون بگه فکر می کردم فقط حوزه تو قم علمیه است پس نگو خوارزمی هم علمیه است.
  از کرامات شیخ ما این است
  شیره را خورد و گفت شیرین است
  از کرامات دیگرش این عجب
  پنجه را باز کرد و گفت وجب!

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *