امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

صعود موج به لیگ برتر+تصویر

یاران سبز: lمسابقات فوتبال ساحلی لیگ دسته اول کشور بعد از طی سه مرحله به پایان رسید. دور نهایی این مسابقات که با حضور چهار تیم موج گناوه ، شهرداری نوین تبریز ، خیبر لرستان و قلب کوثر شیراز به میزبانی شهر بندری گناوه برگزار شده بود با قهرمانی موج به اتمام رسید . موج که تا روز پایانی دلواپس صعود به لیگ برتر بود با پیروزی پنج بر سه در روز پایانی هم جواز حضور به لیگ برتر را به دست آورد و هم عنوان قهرمانی را به دست آورد. در دیدار پایانی مسابقات شهرداری که با پیروزی در روز اول و دوم به لیگ برتر صعود کرده بود در بازی پایانی مغلوب تلاش بازیکنان موج شد. در این دیدار علی علیزاده چهره برتر میدان بود ضمن اینکه جعفر غلامی هم در خط دفاعی روز خوبی را پشت سر گذاشت . غلامی در دفاع از خودگذشتگی زیادی نشان داد و بارها حملات شهرداری را متوقف ساخت.

موج که برای صعود محکوم به پیروزی بود ابتدا با گل علی علیزاده پیش افتاد اما این گل را محمود علی جانی زود جواب داد اما علیزاده باز هم موج را پیش انداخت ، این گل دو پاسخ داشت تا موج خطر را بیش از پیش احساس کند ولی علی علیزاده که سر حال نشان می داد بار دیگر بازی را به تعادل کشاند و آنگاه در تایم سوم امیر جامعی و ایمان لیراوی دو گل به ثمر رساندند ، دو گلی که موج را به لیگ برتر هدایت کرد .

قبل از دیدار پایانی هم خیبر با نتیجه ۶ بر ۳ کوثر شیراز را مغلوب کرده بود و تنها در انتظار یک مساوی بود تا به لیگ برتر راه یابد که نتیجه دلخواه برای این تیم بدست نیامد.

در حاشیه:

با سوت پایان بازی شادی موجی ها به اوج رسید و در طرف دیگر ورزشگاه هم لرستانی ها که از این نتیجه ناراحت بودند قصد درگیری با یکی از داوران را داشتند که با دخالت مربی خیبر فضا آرام شد .

شادی موجی ها در بعضی موارد هدفدار بود که این موضوع هم از صحنه های ناپسند مسابقات بود.

حضور بانوان در ورزشگاه گر چه جالب بود ولی وقتی بعضی حرکات نسنجیده را می بینیم …

رقص و پایکوبی طرفداران و بازیکنان موج تا ساعتها ادامه داشت.

جام-قهرمانی-لیگ-دسته-اول-فوتسال-کشور جعفر-غلامی.. جامعی-.علیزاده ایمان-لیراویاکبرپور احمد-دهقان t,jfhg-shpgd جعفر-غلامیساحلی.. شادی-موج-،صعود-به-لیگ-برتر-فوتسال-کشور شادی-بازیکنان-موج فتوت..علی-علیزاده شریفات.فالحی فوتبال-ساحلی... فوتبال-ساحلی....فوتبال-ساحلی-موج.شهرداری-تبریز فوتبال-ساحلی.شهرداری-تبریز.موجگناوه فوتبال-ساحلی فوتبال-ساحلی.فوتبال-ساحلی..... فوتبال-ساحلی......

پست های مرتبط

۴ نظر

 1. دره گپ

  حضور بانوان در ورزشگاه زیبا بود ؟
  رقص و پایکوبی ؟
  خضری قلم خودت از ساق خیلی ها منشوری تره.

  پاسخ
 2. گناوه

  گناوه ایا کجا بودن وقتی شیرازیا داشتن فوش ناموسی میدادن؟؟
  این چه حرفیه که میزنین
  شیرازیا کتک نخوردن اصلا
  گناوه ایا کجا بودن وقتی بازیکنای شیراز فوش میدادن

  پاسخ
 3. طرفدار گناوه

  گناوه میدونم شیرازی هستی بعدشم گناوه ای ها حق شیرازی ها رو گذاشتن کف دستشون

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *