امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

پویا و اولین پیروزی/استقلال آخرین امید را از امید گرفت+تصویر

یاران سبز: لیگ برتر نوجوانان استان هفته سیزدهم خود را در حالی پشت سر گذاشت که پویا دیلم اولین پیروزی خود را جشن گرفت و استقلال بوشهر هم یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شد. در این هفته پویا دیلم در ورزشگاه شهید بهشتی دیلم میزبان سپاهان گناوه بود . پویا که تنها با پیروزی می توانست به آینده امیدوار باشد در نهایت ۳ بر ۲ موفق به شکست سپاهان شد؛ گر چه این پیروزی هم نتوانست پویا را از انتهای جدول جدا کند ولی شانس این تیم را برای ماندن در لیگ افزایش داد. در این دیدار ابتدا پویا با گل محمد علی بهبهانی از روی یک ضربه کرنر پیش افتاد اما در همان نیمه اول سپاهان نتیجه را به سود خود کرد. دو گلی که  علیرضا جمیلی و محمد حسن درویش به ثمر رساندند باعث شد تا میهمان پیروز به رختکن برود. در نیمه دوم بیژن غلامی که یکی از بهترینهای این دیدار بود گل مساوی پویا را وارد دروازه سپاهان کرد . پویا که تنها با پیروزی می توانست امیدوار به ماندن در لیگ باشد دقایق پایانی را با ریسک بیشتری ادامه داد و با گل سید مجتبی میرجهانمردی به گل سوم هم دست یافت و با این گل اولین پیروزی خود را به دست آورد. علیرضا جمیلی و علی یوسفی از بهترینهای سپاهان در این دیدار بودند.

دیدار حساس و سرنوشت ساز استقلال بوشهر و امید گناوه هم با دو گل به سود استقلال به پایان رسید. آبی های بوشهر که نگاه ویژه ای به بازی آینده خود در مقابل ایرانجوان بوشهر داشتند این بازی را به دلیل اخطارهای زیاد با استرس آغاز کردند ولی با این وجود باز هم پیروزی از آن این تیم بود. شاگردان پوربهی در همان نیمه نخست با دو گلی که مهران حاجب و رسول غلامی به ثمر رساندند از میهمان خود پیش افتادند. در نیمه دوم هم استقلال موقعیت های خوبی را توسط مهدی زنده بودی و غلامی از دست داد. امید هم در نیمه دوم در بهترین موقعیت ممکن نتوانست از روی نقطه پنالتی دروازه استقلال را باز کند. ضربه پنالتی موسوی را غلامرضا سرتلیان سنگربان استقلال مهار کرد . در این دیدار آرمین هنردیده بهترین بازیکن زمین بود. در تیم امید هم ماهان امیری در خط دفاعی و علی خرم آبادی در میانه میدان روز خوبی داشتند.

پیروزی برازجان که در نیم فصل دوم زنگ خطر را برای همه به صدا در آورده بود در مقابل ایرانجوان خورموج تن به مساوی یک بر یک داد و بهترین فرصت برای قرار گرفتن در مکان دوم جدول را از دست بدهد. در این دیدار اشتباهات کادر فنی پیروزی برازجان و عملکرد بسیار خوب فرخ داد محمودی نوک حمله ایرانجوان خورموج باعث شد تا این دیدار با مساوی به پایان برسد. دو تیم در نیمه نخست نتوانستند به گل دست یابند اما در نیمه دوم ابتدا محمودی ایرانجوان را پیش انداخت و در دقایق پایانی هم یزدان خوشبخت از روی یک ضربه آزاد مستقیم بازی را مساوی کرد.

در عسلویه سنگین ترین شکست فصل را بستان جوان به ایرانجوان بوشهر تحمیل کرد. نماینده عسلویه ۵ بر صفر موفق به شکست ایرانجوان شد. ایرانجوان بوشهر در نیم فصل دوم نتوانسته است مانند نیم فصل نخست ظاهر شود و در اکثر بازیهای خود با مشکل روبرو بوده است.

عکس از محمد احمدزاده

امید-گناوه استقلال-بوشهر

 

پست های مرتبط

۶ نظر

  1. فوتبال گناوه

    خیلی ضعیف کار میکنه این سایت. بابا سه روزه بازیهای جوانان تموم شده خب خبرش بزنین دیگه

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *